Alternatif Site Adreslerimiz:

Evim Şahane Ücretli mi?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hafta içleri her gün, saat 14.15'te yayınlanan Evim Şahane programı çoğunlukla kadınlar tarafından beğeni ile takip edilmekte. Her gün farklı bir ailenen hayallerinin gerçeğe dönüştüğü bu programa katılmak hepimiz isteriz. Nedeni de belli. Zor bir dal olan dekorasyon, çoğu kişinin hayal gücünün, bilgisinin yetmediği bir alandır. Doğru sonuçlara uğraşmak için bilgi birikimine, tercrübeye, hayal gücüne ihtiyaç duyarız. Evim Şahane programı işte burada devreye giriyor, evinizin bir odasını baştan tasarlıyor. Hem bunu yaparken de manevi değerlere sahip eşyalarınız, aksesuarlarınız varsa korkmanıza da gerek yok. Bu konularda Selim Bey ve ekip arkadaşları çok dikkatli ve titiz çalışıyor.

evim şahane tırı

Eğer Evim Şahane programını takip ediyorsanız, siz de bu şanslı aileler arasında olmak için can atıyor olmalısınız.  Tabii bazı sorular kafanızda oluşabilir. "Evim Şahane ücretli mi?", "Evim Şahane programına başvurmak ücretli mi? "Bu sorular en çok dile getirilen ve merak edilenler arasında yer alıyor. İnternette araştırma yapıyorsanız eğer doğru sonuçlara ulaşmanız neredeyse imkansız. Çoğu sayfa sahibi, Evim Şahane programına katılmanın ücretli olduğunu iddaa etmiş. Biz en doğru kaynağa ulaşarak bilgi edindik. Anlıyacağınız Kanal D ekibi ile iletişime geçtik, sizin için Evim Şahane programının ücretli olup olmadığını sorduk. Eğer bütçe konusunda korkuyorsanız, artık korkmanıza gerek yok. Çünkü Kanal D ekibi, Evim Şahane programına katılmanın ücretsiz olduğunu bize iletti. Ayrıca yenilenen odanız için çıkan masrafları da Evim Şahane ekibi karşılıyor. Yani yenilenen oda size Kanal D tarafından hediye ediliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

evim şahane başvuru formu

Bu müjdeli haberi verdikten sonra nasıl başvuru yapacağınızı anlatmak istiyorum.  İnternet üzerinden başvuru formunu dolduruyorsunuz. Eğer uygun iseniz Evim Şahane ekibi sizinle iletişime geçiyor. Birçok kişi başvuru formunu doldurduğundan dolayı sıranın size gelip, gelmeyeceğini bilmiyorum. Şansınızı denemek isterseniz başvurabilirsiniz.

Evim Şahane Başvuru Şartları

Bu detayda izleyiciler tarafından merak ediliyor. Resmi internet sayfasında herhangi bir şartın olduğu belirtilmemiş. Sadece başvuru formunu doğru ve eksiksiz doldurmanız yetecektir. Şartlara uygunsanız sizin eviniz de neden yenilenmesin değil mi?

Yukarıda yer alan başvuru formu resmine tıklarsanız, karşınıza başvuru formu gelecek. Bu formda size neler soruluyor?

  • Kişisel bilgileriniz,
  • Evinize dair bilgiler ve detaylar,
  • Dekore edilecek oda hakkinda bilgiler.

Bunları doldurarak, Evim Şahane başvuru formunu tamamlayabilirsiniz. İyi şanslar...

Evim Şahane'nin yenilediği evlerden birkaç örnek:

evim şahane evleri

evim şahane evleri

evim şahane salon

evim şahane salon dekorasyonu


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Evim Şahane Ücretli mi?