Alternatif Site Adreslerimiz:

En İlginç Tasarımlar

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bu ilginç tasarımlara göz atmak bile zevkli! Bu nedenle çeşitli kaynaklardan topladığım en ilginç tasarımları size sunmak istiyorum. Bahsettiğim bu en ilginç tasarımlar, bir photoshop oyunu değil. Yabancı internet sitelerinde satılan tasarımlar. Biraz araştırarak bu ilginç çalışmalardan satın alabilirsiniz. Hem evinizde, ofisinizde kullanabilir hem de bu ilginç tasarımları arkadaşlarınıza hediye edebilirisiniz. Bu ürünlerin çok pahalı olmadığını da bilmenizi isterim. 

en ilginç tasarımlar

En ilginç tasarımlar arasında yer alan ilk ürün, bir mısır toplayıcısı...

Sponsorlu Bağlantılar

Pizza ya da muhteşem bir salata hazırlıyorsunuz. Bu hazırladıklarınızı mısır taneleri ile süslemek çok hoş duruyor. Bu nedenle size mısır taneleri lazım. En pratik, en kolay yoldan bu mısırları elde etmek ister misiniz? Bu mısır toplayıcısı tam aradığınız bir ürün. Basit yapısı ile de kullanımı çok kolay.

ilginç tasarımlar

Bu farklı bardak kapağından satın alabilirsiniz. Çok gereksiz gibi dursada, çocuklarınıza süt ve ayran gibi yararlı içeçekleri sevdirirken size yardımcı olacaktır.

ilginç diş fırça koruyucusu

Diş fırçalarınızı hijyenik bir şekilde saklayın. Hacıyatmaz formunda tasarlanan bu ürün, naparsanız yapın yatmıyor. Böylece diş fırçalarınızda kesinlikle hiçbir yere temas etmiyor. Bu şekilde bir nebze de olsa hijyen sağlayabilirsiniz.

ilginç yemek masası

İş güç nedeniyle piknik yapamadığımızdan yakınıyoruz, kimi zaman. En ilginç tasarım olarak nitelendirebileceğimiz bu yemek masası, sizi piknik alanına götürüyor. Gerçek toprak ve çimin kullanıldığı bu yemek masası, misafirlerinize en ilginç sofrayı kurmanızı sağlıyor.

ilginç çikolata satranç

Oyun bittikten sonra tüm çikolataları yemek ister misiniz? Tabii ki bunun için kazanmanız gerekli. Çikolatalar ile tasarlanan bu satranç heyecanı en üst seviyeye çıkarıyor. Sonuçta, oyun sonunda tüm satrancı yemek var.

ilginç yastıklar

Yastık savaşlarına yeni bir soluk kazandıran bu tasarımlar sizi savaşcı formuna sokuyor adeta. Hem zararsız hem de zevkli! 

ilginç yastık

Biraz ayıp olacak ama odun bir sevgiliniz mi var? Bu yastığı ona hediye etmek istemez misiniz? Belki kendini kötü hissedebilir ama sizi biliyorsa sorun olucağını sanmıyorum. Onunda biraz kendinden haberi olsun, değil mi?

en ilginç tasarımlar

Birbirini düşünmekten alıkoyamayan çiftlere özel bir yastık tasarlanmış. Şuan o yastığı görüyorsunuz. Düşündüğünüz biri yoksa boş boş hayaller kuracaksınız, bunu unutmayalım.

ilginç aydınlatma

Jaluzi perde şeklinde tasarlanan bu ilginç aydınlatma sistemi, bir pencere varmış hissini yaratıyor. Oldukça iyi düşünülmüş bir tasarım ve bence çok da kullanışlı. Evi, güneş ışığını almayanlar için ideal.

ilginç tasarımlar

Bir kamp yapıyorsunuz ve bu tasarımda bir çadırınız var. Size hamak keyfini sürmenize olanak kılarken, geceleri de daha güvenli bir şekilde uyumanızı sağlıyor. Yere yakın olmaması bu güvenliği sağlamakta.

ilginç dolap

Dolabı açıyorsunuz ve aradığınız eşyayı bulana kadar çok vakit harcıyorsunuz. Eğer gerçekten böyle ise bu stickerlı dolap sizin için tasarlanmış. Tabii ki düzenli olmazsanız yine bir şey ifade etmeyecek ama yerli yerine koyduğunuz her eşyanızı kolayca bulabileceksiniz.

ilginç lavabo

İlginç tasarımlar arasında bir lavobo modeli... Suyun akıp gitmesi biraz uzun süreceğe benziyor ama bence bu görünüme değer.

ilginç kitap ayracı

Ufak bir karton parçası şeklinde ki kitap ayraçları çok demode oldu. Artık eğlenceli ve farklı ürünler moda. 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri En İlginç Tasarımlar