Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç Tasarım Örnekleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Geçen günlerde ilginç tasarım örnekleri ile ilgili bir yazı paylaşmıştım. İlgin gören ve okurken zevk aldığımız bu ilginç tasarımlar konusu, bugünkü yazımızın da konusunu oluşturuyor. Şimdi, seçmece tasarım örneklerini bir araya getireceğim. Şuan bu ilginç tasarımların evde mi, ofiste mi kullanılıcağını bilmiyorum. Hatta daha araştırmaya başlamadım bile. Artık yavaş yavaş bu ilginç tasarım örneklerine ben göz atmaya başlıyorum. Tüm beğendiğim ilginç tasarım örneklerini yayınlamayı düşünüyorum. Siz içlerinden beğendiklerinizi evinizde mi, ofisinizde mi, yoksa bir hediyelik mi olarak kullanılacağınıza karar verirsiniz.

ilginç tasarım örnekleri

Çay, kahve içerken nedenini çoğunlukla bilmediğiniz bir şekilde, bardağın altında iz çıkar. Bu iz çalışma masalarımızın, sehpalarımızın üzerinde leke bırakır. Bu ilginç bardak tasarımı hem çok dekoratif duruyor hem de bu bardak altı leke oluşmasını engelliyor. "Bunu nasıl yapıyor?" derseniz, resme dikkatli bakmanınızı öneririm.

Sponsorlu Bağlantılar

ilginç çalışma masası

Bu örnekte ki ilginçliği anlamadınız bence. Bu çalışma masası kartondan tasarlanmış. Hem masrafsız, hem de kullanışlı. Yalnız çalışma masasının üstünde kahve, çay gibi içeçeklerin bulunmaması gerek. Eğer dökülürse, tüm masa yerle bir olabilir.

ilginç tabak örnekleri

Çocuklarımızın düzenli yemek yememesinden yakınırız, kimi zaman. Bu ilginç tasarım örnekleri arasında yer bulan tabaklar, çocuklarınızın hem hayal gücünü geliştirirken hem de daha istekli bir şekilde yemek yemelerini sağlıyor.

ilginç avize modelleri

Mario oyununu bilmeyeniniz yoktur. Çok eskilerin, en ünlü oyunlarından. Tasarlanan bu avize modeli Mario oyunundan ilham almış. Genç odalarında, çocuk odalarında kullanılmaya uygun, çılgın bir tasarım.

ilginç tasarımlar

Nefes alıp verirken telefonunuzun şarj olmasını ister misiniz? Teknolaji geliştikte, böyle tuhaf ürünlere de sıkça rastlayacağız, emin olun. Bu ürün uyurken, koşarken, yürürken kısaca nefes alıp verdiğiniz her an kullanıma hazır.

ilginç tasarım örnekleri

Bu ilginç pizza tabağı, çok gereksiz gibi duruyor ama dostlarınız ile bir araya geldiğinizde ufak bir oyun sunuyor, sizlere. Ruleti andıran yapısı, bu oyunun asıl içeriği. Eğer pizza parçasını bulup yeme şansını yakalarsanız ne mutlu size. Yoksa aç kalabilirsiniz.

ilginç ev örnekleri

Doğa ile iç içe bir gece geçirmek... Düşüncesi bile hem zevkli, hem de biraz ürkütücü. Bu balon ev, bir kamp yaptığınız alanda size heycanlı bir gece geçirmenizi sağlıyor. 

ilginç tasarım örnekleri

Çocuk odalarında, genç odalarında ve ofislerde bu kale şeklinde ki sandalyeler çok işe yarayacak. Örneğin ofisinizde boş vakitlerde, çalışma arkadaşınız ile karşılıklı bir dostluk maçı yapabilirsiniz. Eğer patrona yakalanırsanız topunuzu kesebilir. Dikkatli olun.

ilginç tasarımlar

tuhaf tasarımlar

Suyun önemini artık anlamayan kalmamıştır. Bu ilginç tasarım örneği, her alanda su tasaruffu yapmak isteyen bilinçli bireylerimize hitap ediyor. 

Bazı zamanlar bir kaç tabak, bardağı bulaşık makinesine atmayız. Elimizde yıkadığımız bu tabak, bardakları durulandırmamız gerekir. Tam işte burada devreye giren bir ürün. Durulanan tabakların atık suları, ürünün içerisinde yer alan bitkiyi besliyor. Mutfağınızda çok şık duracak bir tasarıma da sahip.

ilginç hediyelikler

En güzel, en sevimli bir hediyelik... Demlik olarak kullanılan bu adam figürü, içerisine yerleştiriceğiniz çay ile demleme işlemini yapıyor. Kısaca bu ürünü demadam olarak adlandırabiliriz.

ilginç tasarım örnekleri

Bu tasarıma ilginç demeyelim de, fonksiyonel diyelim. Sevdiğinize yatakta kahvaltı keyfi yaptırmak istiyorsanız, bu ürün sizin için birebir.

ilginç lavabo

Artık yeni lavabolar çok şık ve estetik. Bu lavabo ise tasarım harikası. Müzik severler, elektro gitarı andıran bu lavaboyu çok sevecek.

ilginç kitaplık

İlginç bir kitaplık örneği görüyorsunuz. Albenisi hiç yok diyebiliriz. Biraz daha sevimli olsaydı, daha iyi olurdu.

ilginç kitaplıklı koltuk

Kitap okumaktan zevk duyanlarımız vardır, elbet. Bu dinlenme ve kitap okuma koltuğu onlara özel...


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri İlginç Tasarım Örnekleri