Alternatif Site Adreslerimiz:

Laminant Parke Renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günümüzün vazgeçilmezi laminant parkeler , kolay kullanımı ve uygun maliyeti ile her evde artık yer ediniyor.Evinizin herhangi bir alanında kullanacağınız laminant parkeler , kolay uygulanarak size zamandan da tasarruf imkanı sunmakta. 

Laminant perke modelleri , farklı çeşitleri ve farklı renk skalası ile beğeninize sunulmakta.Her eve ve zevke hitap eden , laminant parke renkleri  seçim yaparken biraz da olsa zorlanmanıza neden olabilir.Hangi rengi seçmeliyim ? Hangi laminant parke renkleri ile evim bir bütün oluşturabilir ? Bu tarz bir çok soru ile karşı karşıya kalmış olabilirsiniz.Renklerin kendine has özelliklerinden de yararlanarak bir seçim yapabilirsiniz.Ayrıca sahip olduğunuz mobilyalar , aksesuarlar , duvar renkleri  en doğru laminant parke rengini seçmenize yardımcı olucaktır.

laminant parke renkleri

Sponsorlu Bağlantılar

Laminant parke renkleri, farklı özelliklere sahip.Bu özelliklerden bahsederek  en uygun seçimi yapmanıza yardımcı olmak isterim.

  • Koyu renkler , çoğu alanda olduğu gibi laminant parkelerde de tozu belli etmekte.Tozların daha az gözükmesini isterseniz , açık renklere yönelmenizi öneririm.
  • Laminant parke renkleri , evinizin daha aydınlık ve daha karanlık gözükmesine neden olabilir.Eviniz , az ışık alıyorsa ve ışığı yeterince iyi yansıtmıyorsa, tercihinizi açık renklerden yana kullanmalısınız.
  • Çizilmeleri göz önüne alarak , yine tercihleri açık tonlu laminant parkelerden yana kullanabilirsiniz.Çünkü koyu renkler, çizik ve hata gibi unsurları daha çabuk ifşa etmektedir.

laminant parke renkleri

Koyu renkleri biraz kötülemiş gibi duruyoruz ama laminant parke renkleri arasından koyu tonlu ürünleri tercih ederek , daha hoş bir görünüm elde etmeniz mümkün.

Laminant parke renkleri , belirtiğimiz gibi birçok seçenekler ile karşınıza gelmekte.Zebrano,ceviz,kayın,meşe,gül,kiraz,afromozya,akağaç vb. birçok çeşit arasından karar verebilirsiniz.Açık tonları tercih etmek isteyenler ; akağaç,beyaz kayın,maple gibi renklere göz atabilir.Koyu severler ise sapelli,wange renklerini inceleyebilir.

Laminant parke renkleri arasında  ismi ile dikkatleri üzerine çeken wange rengi , aşağıda ki ilk iki resimde mevcuttur.

laminant parke renkleri

laminant parke

laminant parke renkleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri Laminant Parke Renkleri