Alternatif Site Adreslerimiz:

Dekorasyon Fikirleriniz Burada Öncülük Kazanıyor!

Dekorasyon fikirlerinize öncülük edecek bir web sitesi ister misiniz? Sizlere her daim en uygun kombinleri yaratan ve aynı zamanda son dönemlerin moda ikonu olan ürünler hakkında bilgilendirmeler geçiyoruz. www.secrethome.net sitesinden birçok fikir alabilir, evinizi ya da işyerinizi baştan yaratabilirsiniz.

Yaşam alanları veya çalışma alanlarınız için eşyalarınızın uyum altında olması çok önemlidir. Bu sebeple ev dekorasyon alanında cazip çözümler sunan sitemiz, sizlere yılın moda ikonu olan ürünleri yakından takip etme fırsatı veriyor. Pek çok kullanıcı bu alanda edindiği fikirler sayesinde hizmetlerden faydalanabiliyor ve en ideal şekilde bilgi edinme şanslarına ulaşabiliyorlar. Dekorasyon ortamı yaratabilmeniz için iç mimar olmanıza gerek yok!

ev dekorasyonu

Devamını oku: Dekorasyon Fikirleriniz Burada Öncülük Kazanıyor!

Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi

Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi
Amerika'da bir çift, büyükannelerinin eski garajını, yepyeni, küçük bir eve dönüştürdü. Son yıllarda eski bir karavanı ya da depoyu, belki de evin kullanılmayan garajını, yepyeni ve kullanışlı bir mekana dönüştürmek çok moda. Yolculuk yaparken içinde olacağınız karavanı eve dönüştürebilir, evinizdeki kullanılmayan depoyu çalışma odasına ya da müzik odasına, belki de spor salonuna dönüştürebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza göre bir alan belirlediyseniz ve neyi nasıl yapacağınız konusunda fikre ihtiyacınız varsa, büyükannesinin eski garajını küçük bir eve dönüştüren bir kadın ve eşinin yaptığı bu projeye göz atmalısınız...

eski garajı küçük bir eve dönüştürme projesi 4

Devamını oku: Eski Garajı Küçük Bir Eve Dönüştürme Projesi

Kullanışlı Çift Taraflı Şömine Modelleri

Şık ve lüks dekorasyonların vazgeçilmezi, şöminelerdir. Kullanıldığı ortama atmosfer olarak da sıcaklık katan şömine detayları, dekorasyonu keyifli bir hale getirmektedir. Özellikle kullanıldığı zaman, bahsettiğimiz bu atmosferi yakalayabilirsiniz.

Salon, yatak odası dekorasyonunda odak noktada yer bulan şömineler, farklı büyüklükte ve tasarımda olabilmektedir. Dış giydirme olarak farklı tasarlanabilen şöminelerde ahşaptan, taştan giydirme rağbet gören modellerdendir. Klasik şöminelerde aynı şekilde tercih edilebilmektedir.

Şömineler farklı yapı ve alana göre tasarlanabilir. L tipi, u tipi veya çift taraflı şömine modelleri gibi... Kullanılacak ortamın amacına ve yapısına uygun olarak şömine modelinin tipi tercih edilebilir. Çift taraflı şömine modelleri özellikle iki farklı alana şöminenin hükmedebilmesi için kullanılmaktadır. Çift taraflı şömineler, ayrıca odaları birbirinden ayırmak için de kullanılabilir. Örneğin: yemek odası ile oturma odasını bölmek için çift taraflı şömine modeli seçilebilir. Eğer biraz geniş bir eviniz de varsa doğru bir uygulama olacaktır. Şöminenin o hoş havasından böylelikle iki alanda faydalanabileceksiniz.

salon çift taraflı şömine

Devamını oku: Kullanışlı Çift Taraflı Şömine Modelleri

Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması ve Örnek Modelleri

Evinizin, ofisinizin her alanı sizin için değerli ve önemliyse zemin uygulamalarını da göz ardı etmemelisiniz. Bugün sizlere son dönemde sosyal medyada da dikkat çeken epoksi zemin kaplama uygulamasından bahsedeceğim. Örnek modeller ile de fikir sahibi olmanızı sağlayacağım.

Öncelikle epoksinin ne olduğunu öğrenelim

Epoksi, kimyasal olan yapıştırıcı bir reçine ürünüdür.  Yapı sektöründe fazlasıyla kullanılmaktadır.

Dekoratif özelliği ile kullanıldığı alana farklı bir doku ve atmosfer katan epoksi zemin kaplama uygulaması, her renkte uygulanabilmektedir. Ayrıca epoksi zemin kaplamasının bir diğer dekoratif özelliği, çeşitli desenler ve figürler ile zenginleştirilmesidir. Zaten dikkatleri çeken kullanılan motifler, desenler ve çizgilerdir. Özellikle dekoratif amaçlı kullanılsa da darbeye dayanıklı olması, yalıtım sağlaması nedeniyle de yapılarda da kullanılmaktadır.

epoksi zemin

Devamını oku: Epoksi Zemin Kaplama Uygulaması ve Örnek Modelleri

Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt

Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt

Evinizin dilediğiniz odasını değiştirmek, yepyeni bir görünüme kavuşturmak için ünlü bir mimarla çalışmaya ve bunun için hiç para harcamamaya ne dersiniz? Güle Güle Oturun kayıt formunu doldurun, binlerce başvuru arasındanseçilme şansını yakalayın. Her gün bir başka ailenin evine konuk olan program, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Evinizin dekorasyonuyla ilgili ipuçları da bulabileceğiniz programda, uzun yıllardır değiştirilmeyen mobilyalar ve kullanışsız alanların nasıl yepyeni mekanlara dönüştürüldüğünü bulabilirsiniz.

güle güle oturun kayıt

 

Devamını oku: Tv8 Ekranlarındaki Güle Güle Oturun Programına Kayıt

Dubleks Ev Projeleri

Geniş aileler için daha rahat bir kullanım alanı sağlayan dubleks evler, birçok farklı tasarım ve dekorasyon seçeneği ile mimarların sunduğu projeler arasında yerini alıyor. Çatı dubleksi, bahçe dubleksi gibi farklı alternatifleri ile apartmanlarda yerini alan dubleks ev projeleri; evin metrekaresine göre 2+1'den başlayarak 6+1, 7+1 gibi farklı oda seçenekleri ile tercihler sunuyor. İki katlı evler olarak da bilinen dubleks ev projeleri, apartman hayatında yaşamak isteyen ama rahatından da vazgeçmek istemeyen geniş aileler ve büyük evde oturmak isteyen aileler için iyi bir konut seçeneği oluşturuyor.

dubleks ev projeleri 1

Devamını oku: Dubleks Ev Projeleri

Kasalardan Kitaplık Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi son yıllarda dekorasyonda kasaları kullanmak oldukça moda. Bahçe ya da iç mekan dekorasyonunda kullanabileceğiniz; sehpa yapımından koltuk yapımına, dolap yapımından kitaplık yapımına kadar birçok ev eşyası için kasaları değerlendirebilir, ucuz maliyetle şık ve modern ev eşyalarına sahip olabilirsiniz. Birçok farklı dekorasyon ürünü yapmak için kullanabileceğiniz meyve sebze kasaları, son yıllarda oldukça popüler. Hem ekonomik hem de dekoratif bir çözüm sunan bu kasalar, kendi elinizle bir şey yapmanın keyfini de vaat ediyor.

kasalardan kitaplık

Devamını oku: Kasalardan Kitaplık Nasıl Yapılır?

Buradasınız: Ana Sayfa Dekorasyon Bilgileri