Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Yılbaşı Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yeni yılın ilk modası: Yılbaşı Dekorasyonu

Tarzınıza özel olarak oluşturacağınız yılbaşı dekorasyonu ile yeni yıl ruhunu sadece içinizde değil evinizde de yaşatabilirsiniz. 
Yaşadığınız mekanda yapacağınız dekorasyon değişiklikleri ve eklemeler hem evinize hem de size mutluluk getirir. Üstelik bu eklemelerin büyük olması da gerekmez. Satın alacağınız yeni yıl ruhunu yansıtan birkaç küçük obje işinizi görecektir. Dikkat etmeniz gereken nokta ise evinize uygun tonlarda seçimler yapmaktır. Bu şekilde evinizdeki renk tonu dengesini sağlayabilir ve salonunuzu renk cümbüşü haline getirmekten koruyabilirsiniz.

yılbaşı dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

"Sade"ce Yılbaşı Dekorasyonu

Evinizde canlı renklerin hakim olduğu bir eviniz varsa pastel tonlarına yönelmeniz daha doğru bir seçim olacaktır. Kırmızı yılbaşı süslemelerinden çok kar temalı, beyaz ya da gri tonların ağırlıkta olduğu objeleri seçebilirsiniz. Beyaz tonlarında yılbaşı temalı cam mumluklar, klasik Norveç desenli kumaştan yapılma yastık ve çam ağaç figürleri evinizde sade ve şık bir atmosfer yaratacaktır.

Dilerseniz, beyaz bir örtünün üzerine gri, parlak cam elementleri çelik süslerle kombine edebilirsiniz. Abartılı süslemelerden hoşlanmayanlar için bu da zarif bir alternatif olacaktır.

Capcanlı Bir Yılbaşı Dekorasyonu

Eğer sade ve donuk-mat renklerin bulunduğu bir dekorasyonunuz varsa yılbaşı coşkusunu kırmızılarla yaşamak ve yaşatmak için harika bir ortamınız var demektir. Yeni yılın müjdeleyicisi kırmızı-beyaz renklerini evinizin her yerinde kullanabilirsiniz. Kırmızı masa örtüleri, beyaz kumaş peçeteler, kırmızı-beyaz mumlar, renkli yılbaşı ağacı süslemeleri tam size göre. Yılbaşı mum süsleme seti ile küçük dokunuşlarla dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.
Evinizde yeni yıl ruhunu sonuna kadar yaşamak, sofralarınızı ve mekanlarınızı yeni yıla hazırlamak için Tchibo'nun yılbaşı dekorasyonu ürünlerine göz atabilirsiniz.

Şimdiden iyi yıllar!


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa