Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

En Güzel Koltuk Takımı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

En güzel koltuk takımı modelleri

Salon dekorasyonunda bir çok önemli detay vardır. Dekorasyonda kullanılan detayların birbiriyle uyumu ve salon ölçülerine uygun olmasıyla şık bir salon dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. Salon deyince akla ilk gelen şey ise koltuk takımlarıdır. Piyasada yüzlerce mobilya firması bulunuyor ve hemen hemen hepsi koltuk takımı üretimi yapıyor. Evimize gelen misafirleri genellikle salonlarda ağırlarız, hal böyleyken seçtiğimiz salon takımı modellerinin konforu ve estetiği çok önemlidir. Salon takımı seçimi yaparken evinizin boyutunu ve diğer salonda kullandığınız eşyalara uygun bir tasarım olmasına, birde rahatlığına dikkat edin. 2017 trend koltuk takımı renklerinde ise pastel tonda renkler dikkat çekiyor. Zıt kumaş renkleri tercih edilerek farklı ve şık bir görüntü ortaya çıkarabilirsiniz. Çiçekli country tarzı berjer modelleride pastel tonda salon takımları ile tamamlanıyor. Klasik koltuk takımı modellerinde ise el işçiliği ve oymalı modeller ön plana çıkıyor. Klasik berjer modellerinde ise ayaklarında ve üst kısmında zarif oyma desenleri dikkat çekiyor, altın varaklı işlemlerde 2017 koltuk takımı modellerinde sürekli karşımıza çıkıyor. Köşe koltuk takımları ise genellikle kare salon dekorasyonunda ve oturma odalarında tercih ediliyor. Şık bir köşe koltuk takımını tv ünitesi ile kombin edebilirsiniz. Bu yazımızda sizler için mobilya devleri olan İstikbal mobilya, Enza Home ve Doğtaş koltuk takımı modelleri hakkında bilgiler verdik.

enza home koltuk takımı modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Enza Home Koltuk Takımı Modelleri

Yataş'ın mobilya markası olan Enza Home firması geçmiş çizgilerini koruyarak ürünlerini sizin konforunuzu ve sağlığınızı düşünerek tasarlamıştır. Enza mobilya 2017 koleksiyonunu mağazalarında ortaya çıktı, oldukça zarif ve şık tasarımlar bulunuyor. Enza home koltuk takımı modellerinde onlarca tasarım bulunuyor. Salon dekorasyonlarınıza Enza mobilya salon takımı modellerini yine enza mobilyanın yemek odası modelleriyle birlikte kombinleyebilirsiniz.  2015 yılı en iyi tasarımcı mobilya firması seçilen firma 2016 yılında da bu tasarımlarıyla ödülün en idaalı firmaları arasında. Enza home salon takımı fiyatlarıda modele göre değişiklik yapıyor. Chelsea koltuk takımı ise Enza mobilyanın en fazla sattığı tasarım olarak dikkat çekiyor.

enza home

Doğtaş Mobilya Koltuk Takımı

Doğtaş koltuk takımları istediğiniz ebatlarda ve istediğimiz renkler size ve salonunuza özel olarak dizayn edilebilir. Doğtaş koştuk takımı modelleri ile hem salonunuzun dekorasyonunu tamamlayıp hemde misafirlerinizin gözlerini kamaştırın. Firmanın özel ürettiği nubuk kir tutmaz kumaş seçeneği ile koltuklarınıza örtü sermeden uzun yıllar tertemiz kullanabilirsiniz. Ayrıca çek yatak ve normal koltuk seçeneği sizin ve misafirleriniz için oldukça ergonomiktir.  Mobilyanın yenilikçi firması olan Doğtaş salon takımlarında ise eşsiz özgün tasarımlar ortaya çıkarmıştır. Farklı ve kendinize özgü bir dekorasyon için Doğtaş oturma grubu modellerini incelemenizi tavsiye ederim.  Doğtaş koltuk takımlarında kalite ve ucuzluğu aynı anda görebilirsiniz. Doğtaş koltuk takımı fiyatları ise 2990 liradan başlayıp modele göre değişiklik gösteriyor.

istikbal koltuk takımları

İstikbal Mobilya Koltuk Takımı

Koltuk takımı dediğimiz zaman çoğunlukla aklımıza yer eden firma istikbaldir. Uygun fiyat ve yüksek kaliteyle nam kazanan İstikbal koltuk takımları son yıllarda yeni evlenen çiftlerin gözdesi oldu. Peki İstikbal koltuk takımı modelleri ne kadar? En güzel istikbal koltuk takımları fiyatları bile sizi şaşırtacak cinsten. 3000 tl gibi cüzzi bir miktardan satılan bu koltuk takımları sadece fiyat avantajıyla değil renk avantajıyla da bir çok müşteriyi kendine çekiyor. İstikbal aynı kaliteyi sadece koltuklarında değil salon takımlarında da göstermekte. Özellikle chester modelleri bir çok yeni evlenen çiftin aklını başından almakta. İstikbal salon takımları fiyatları ise 4000 lira civarında başlamakta. Tarz olarak modern tasarımı örnek alan istikbal salon takımı modellerinde de aynı tarzda gitmiş. Modern istikbal salon takımı modellerinde ise genellikle beyaz ve açık renkler baz alınmış. Sizde evinize modern ve kaliteli bir salon takımı istiyorsanız mutlaka İstikbale uğrayın....

en güzel koltuk takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa