Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Zebra Perde Seçimi ile Online Satış

Sponsorlu Bağlantılar

 

Zebra Perde Seçimi ile Online Satış

Sürekli yenilenen ve bir moda çizgisini takip eden perde modelleri arasından seçim yaparken oldukça zorlanıyoruz, değil mi? Hangi odaya ne tür, hangi tasarımda perdenin daha çok yakışacağına karar vermek için belki sizde benim gibi bir çok perdeci geziyor, binbir çeşit perde modelleri arasında kararsız kalıyorsunuz. Acaba zebra, stor, jaluzi, ahşap, japon perde gibi perde çeşitleri arasından hangisini seçmeliyiz; karar veremiyoruz.

 perde ikili tül stor perde 2

Sponsorlu Bağlantılar

Artık perde modelleri arasında seçim yapmak internet ile birlikte çok kolay bir hale dönüştü diyebiliriz. Hem yeni çıkan perdeleri tek tık ile takip edebiliyor, hem de farklı perde türleri arasında kolayca önizleme yapabiliyoruz. Ayrıca şuna da değinmekte fayda var. Güvenli bir şekilde online ödeme yaparak, perdemizin kapımıza gelmesini bekliyoruz.

Salon, oturma odası, yatak odası, mutfak için perde tasarımlarına karar verdiniz peki perdenizin ölçüsü nasıl olacak?

Aşağıda yer alan görseli takip ederek soldan ve sağdan en az 10 cm duvar payı ayırarak, perdenizin ölçüsünün nasıl olması gerektiğine karar verebilirsiniz. Sandığınızından daha kolay değil mi?

perde ölçüsü alma

Sırasıyla perdemize karar verdik (Ben zebra perde modellerinden yana kararımı verdim). Ölçüsünü de aldık. Şimdi perde montajını nasıl yapacağınızı kara kara düşünmeyin. Yine aşağıda yer alan videoyu takip ederek perde montajını yapabilirsiniz.

Perde montajının da nasıl olacağını öğrendikten sonra geldik siparişimizi vermeye. Hangi siteye güvenmelisiniz? Acaba aldığınız perde istediğiniz gibi olacak mı? İnternet sitelerine nasıl güvenebilirim? Kperde.com ile aradığınız perdeye ulaşabilir ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Toptan perde üreticisinin perdelerini barındıran kperde.com' dan siparişini geçtiğiniz perdeyi beklemeden aynı gün içerisinde fabrika satış mağazalarından satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden siparişinizi de geçebilir kargolanmasını bekleyebilirsiniz. Kperde.com' da güvenli ödeme yöntemi yani 3d ödeme (cep telefonu onaylı) yöntemi bulunmaktadır. Çekinmeden, güvenerek siparişini verebilirsiniz.

Eğer perde seçiminde kararsız kaldıysanız kperde.com üzerinden geniş perde seçeneği arasından perdenize karar verebilirsiniz. Zebra perde, ikili tül stor perde modelleri arasından dilediğinizi beğenerek satın alabilirsiniz. Birçok farklı perde tasarımı önizlemesi ile birlikte yer almaktadır.

Zebra Perde Modelleri

zebra perde modelleri zebra perde

zebra perde modelleri perde

İkili Tül Stor Perde Modelleri

ikili tül stor perde 2 ikili tül stor perde 1

ikili tül stor perde 3 ikili tül stor perde 4

Kperde.com üzerinden satın almış olduğunuz perdeyi fabrika satış mağazasından teslim almayı düşünüyorsanız, firmanın ulaşım bilgisine konum üzerinden ulaşabilir ve tüm soru ile sorunlarınız için 0216 352 82 82 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. İyi alışverişler.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa