Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Şıklık Konusunda Yarışan Tekzen Avize Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evinizdeki aydınlatma sisteminden memnun değilseniz veya sahip olduğunuz spot ışıklandırmalara, hem şık hem de işlevsel bir alternatif arıyorsanız; birbirinden şık avize modellerine yönelebilir, odalarınızın estetiğini en üst noktaya ulaştıracağınız ideal aydınlatma çözümlerine kavuşabilirsiniz.

tekzen avize

Aydınlatma konusu, özellikle ev dekorasyonuyla ilgilenenler için oldukça önemlidir. Aydınlatmayı sağlayacak ürünlerin ne tür bir ışık verdiğinden ışığın şiddetine kadar pek çok detay, ışıklandırma birimlerinin seçiminde rol oynar. Dengeli ve yumuşak bir ışık sağlamakla birlikte, görünüm açısından da eşyalarınızla ve mobilyalarınızla uyum sağlayacak şekilde üretilen en güzel Tekzen avize modelleri, çok sayıda üreticinin sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde herkese hitap edecek çeşitliliğe sahiptir. Klasik yapıda tasarlanan avizeler, salon ve oturma odası gibi evinizde, ahşap ya da antika eşyaların daha çok yer aldığı odalarla tam bir uyum sergilerken, modern çizgileri üzerinde bulunduran ürünler; mutfak, hol, çocuk odası, çalışma odası gibi ortamların aydınlatılmasına yönelik olarak rahatlıkla tercih edilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

Tercih edeceğiniz avize modellerine göre, alüminyum iskelet üzerine ürünün dayanıklılığını ve zarafetini arttıran krom ya da altın benzeri kaplamalar kullanan üreticiler, avizelerde yeni nesil kesim teknikleriyle oluşturulan cam yapıları konumlandırır. Süsleme amacıyla avize üzerine optigon veya jow taşlar da eklenerek lambalardan çıkan ışığın çok daha hareketli olması sağlanırken, avizenin bulunduğu odada hoş bir ambiyans oluşturması hedeflenir. Sarkıt yapılı avizeler, özel tasarımla yerleştirilen camların metal iskelet üzerine farklı açılarla yerleştirilmesiyle ortaya çıkar. Ahşap yapılı ve cam aydınlatmalı kimi ürünler ise yeni nesil LED lambalar aracılığıyla aydınlatma işlemini gerçekleştirip bulundukları odanın şıklığını kolaylıkla arttırır.

Evinizin en sevdiğiniz bölümleri için seçeceğiniz cam ve metal avize gibi modelleri www.tekzen.com.tr adresinden kolaylıkla alabilir; klasik, modern, sarkıt veya tekli avizeler arasından yapacağınız tercih ile eviniz için hayal ettiğiniz aydınlatma çözümlerine sahip olabilirsiniz.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa