Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Daha Dayanıklı Banyo Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Daha Dayanıklı Banyo Dolapları

Banyo dolapları suyla en fazla temas eden ev mobilyalarıdır. Banyolar evin en nemli alanlarıdır. Bu nedenle banyo mobilyalarının neme mutlaka dayanıklı şekilde üretilemeleri gerekir.

dayanıklı banyo dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

Banyo dolapları için asla suntalam diğer deyişli melamin kaplı yonga levha kullanılmamalıdır. Suntalam malzemenin gevşek yapısı nemli alanlarda ve sürekli suyla temasında kısa sürede bozulup dağılacaktır. Bu nedenle suntalam yerine en azından mdf malzeme kullanılması gerekir . Mdf gövdeye sahip banyo dolap modelleri daha yüksek taşıma kapasitesine sahip olacaktır. Sıkı yapıdaki mdf suya karşı kesinlikle daha dayanıklı olduğu için banyo dolabı mutlaka daha uzun ömürlü olacaktır.

Yine banyo dolabı aynaları flotal aynalı olmasıyla daha uzun süre bozulmadan banyo dolabınıza eşlik edecektir. Flotal özelliği bulunmayan aynalar kısa sürede nemden dolayı bozulacaktır.

Banyo dolabı aksesuarları da neme dayanıklı malzemelerden seçilmesi gerekir. Kısa sürede bozulmayacak kaplamada banyo dolabı kulpları tercih edilmeli.

Banyo dolabı kapaklarında eğer ucuz banyo dolabı isteniyorsa en azından mdf malzeme tercih edilmeli. Sunta banyo dolaplarından kaçınılması gerekir. Ancak kaliteli banyo dolabı amaçlanıyorsa mutlaka membran banyo dolabı kapakları tercih edilmesi gerekir. Dekoset Banyo mobilyaları olarak katloğumuzdaki ürünlerin nerdeyse tamamı bu kalitedeki dolaplardır.

Mebran kapaklı banyo dolapları neme daha dayanıklı banyo dolabı isteyen müşterilerimizin tercihidir. Banyo kapakları kenarında bant kullanılmaması ve dolap kapakları üç taraftan tek parçalı kaplandığı için uzun ömürlü kaliteli ve lüks banyo dolabı sizlerin beğenisine sunulmuş olur.

Banyo dolabı renkleri parlak veya mat renklerde olabilir. Banyo dekorasyonunuza uygun zengin mebran pvc kapak renkleri sizlere geniş beğeni seçenekleri sunuyor. Parlak renklerde kırmızı, beyaz, siyah, cappucino, antrasit, makassar renkleri ve mat renklerde ceviz, zebrano, bambu renkler en çok beğenilen renkler arasında.

Kaliteli, zengin renk seçeneklerine sahip uzun ömürlü banyo dolapları üretebilmek için dekoset banyo kataloğumuzda hem modern hem klasik banyo dolaplarına yer verdik. Her banyo dekorasyonuna uygun seramik ve cam lavabolu ürünlerimizle en yeni üretim teknolojilerini sizlere sunan firmamızla inşaat firmalarının aranılan tedarikçisi olmaya devam etmekteyiz.

banyo dolabı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa