Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

İstanbul Köşe Koltuk Takımı

Sponsorlu Bağlantılar

 

İstanbul Köşe Koltuk Takımı

Köşe koltuk takımı modelleri, evinize geniş kullanım alanları sunarken, hem de evinizi daha kullanışlı bir hale bürüyecektir. Şık, gösterişli ve zarif bir seçenek ile salonunun atmosferini değiştirmek elinizdedir.

köşe takımı

İstanbul'da Modoko ve Masko için özel tasarımlar ve en yeni modelleri ile göz dolduran Köşe Koltuk Takımları satışı ile İstanbul genelinde hizmet vermekteyiz. Özel ölçü ve özel tasarım ürünleri ile sizleri herkezi büyüleyen modellerimizi görmenizi tavsiye ederim.

Sponsorlu Bağlantılar

Modern Köşe Koltuk Modelleri

Köşe Koltuk Modelleri "L" tipi veya "U" tipi olması tamamen evinizin dekoru ve evinizin yerleşimine göre değişmektedir, En zengin modellere sahip olan Mobilya Blog sınırsız renk seçimi ile bu senenin en güzel modellerini sizler için özel tasarımlar ile sizlerin hizmetine sunmaktadır. Modern Köşe Takımı ile spor köşe takımı veya klasik Köşe Takımı arasında sizlere seçim imkanı sunmaktadır. Salonunuzun kullanım alanı küçük ise en şirin ve en en çok kullanım alanı sunan özel tasarımlar adı altında salonunuza küçük ve kullanışlı Köşe Takımları sunar. Dilerseniz Salonunuzu cıvıl cıvıl renkler ile donatalım salonunuz cıvıl cıvıl olsun gelenin içini açsın, açık ve çanlı renkleri seven müşterilerimiz için özel renk kartelyamızı görmeye bekleriz. Tam tersini düşünen müşterilerimiz için koyu renk veya deri bir köşe takımı istiyorsanız tamda size göre isterseniz hakiki gerçek deri, isterseniz hakiki deri görümünde suni deri kullanalım. Görenler gerçek deriden ayırt edemesin salonunuz gerçek deri görünümünde köşe koltuk tasarımı yapalım. Köşe takımınında veya mobilyasında koltukların ayaklarını görmek istemeyen müşterilerimiz için tamamen gizli ve yere neredeyse sıfır mesafesinde ayak yapalım kimse köşe koltuk takımlarınızın ayaklarını göremesin veya tam tersini düşünüyorsanız ayakları ola bildiğince yüksek yapalım ve Köşe takımınızın altını temizlemesi daha rahat ve daha kolay olsun, estetik ayar yapılmış özel ayaklar sayesinde. Kısacası bizde imkansız olan hiç bir şey yoktur tamamen sizin isteğinize ağlı olarak tasarlanmaktadır.

köşe koltuk takımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa