Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Aydınlatmanın Evinizdeki Önemini Biliyor Musunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Aydınlatmanın Evinizdeki Önemini Biliyor Musunuz?

Her kadın ev dekorasyonuna büyük önem verir. Oturma grupları, perdeler, halılar, aksesuarlar ve nihayet aydınlatma dekorasyonda öne çıkanlar. Bunlardan en önemlisi ise; bizce aydınlatma. Çünkü eşyalarınızı istediğiniz kadar özenle seçin, sonunda onları aydınlatacak olan yerden veya tavandan yapacağınız aydınlatmadır.

aydınlatma

Sponsorlu Bağlantılar

Yanlış aydınlatma büyük bir salonu çok küçük, eşyalarınızı ve duvarlarınızı çok karanlık gösterebilir. Evinizin tarzını yakalayacak, istediğiniz etkiyi yaratacak aydınlatma ürünlerini bulmak uzun zamanınızı alabilir. Yapılacak en iyi şey, eşyalarınızı seçtikten sonra aydınlatma ürünlerini seçmektir. Çünkü bazen klasik olan tavandan aydınlatma tamamen yanlış seçim olabilir.

Örneğin, yemek masasının tam üstüne kuvvetli bir aydınlatma koymanız gerekirken, oturma grubu tarafına daha yumuşak bir aydınlatma sunan, yerden aydınlatmayı tercih edebilirsiniz. Yatak odanız yine yumuşak bir aydınlatma isterken, çocuğunuzun odası, ders çalıştığı için doğru açıdan gelen kuvvetli bir aydınlatmaya gereksinim duyar.

Bazen uzun süre dolaşırsınız ama bir türlü hayal ettiğiniz aydınlatmayı bulamazsınız. O halde var olanla yetinmeyin, bir de internetten araştırmayı deneyin.

2012 yılında ev-tekstil, dekorasyon, aksesuar, elektronik ev aletleri ve mobilya ürünlerini, üye olan müşterilerine indirimli satmak amacıyla Elif Dürüst, Başak İlhan ile birlikte bir “Doğan Online” iştiraki olarak kurulmuş olan Altıncı Cadde, aydınlatma ürünlerinde sizin aradığınız adres olabilir.

Tarzı olan evler yaratmak amacıyla kurulmuş olan sitede, adrese tıkladığınızda son derece şık, benzerlerini bulamayacağınız lambader, abajur, avize ve aplikler sizi bekliyor. Fiyatlar ise 40 TL’den başlıyor, bütçenize göre 4.000 TL. ye kadar çıkıyor. Ürünler kampanyalı olduğunda ise neredeyse %50 indirime giriyor. Böylece beğendiğiniz ürün çok uygun fiyata sizin oluyor.

Sitede ürünlerin tüm bilgileri son derece detaylı olarak yer alıyor. Böylece ürünü aldığınızda da bir sürprizle karşılaşmamış oluyorsunuz. Ancak yine de beğenmezseniz iade çok kolay. Siteden, aldığınız ürün için iade sebebinizi de belirten bir bölümü dolduruyorsunuz ve kargo şirketini çağırıp beğenmediğiniz ürünü ücretsiz olarak iade ediyorsunuz.

aydınlatma ürünleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa