Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Dekorasyonda Dekoratif Duvar Kaplama

Sponsorlu Bağlantılar

 

Sadece koltuk takımı, televizyon ünitesi değildir, dekorasyon. Tam anlamıyla bir bütün oluşturmalıdır. Bu bütünü sağlamak için ise dekorasyonun tüm parçalarına göz atmalı ve ince bir süzgeçten geçirmelisiniz. Örneğin: duvarlarınız… Duvarlar, dekorasyonda en önemli geçişi sağlayan unsurlardır. Renk geçişlerinden tutunda, bir odadan diğer bir odaya geçtiğinizde bu duvarlar sayesinde bütün korunur. Önemsiz olarak görülen ancak yeterli önem verildiğinde ev dekorasyonunun tüm alanına hitap eden duvarlarınızı çeşitli kaplama uygulamaları ile görsel anlamda zenginleştirebilirsiniz.

Nedir bu duvar kaplama?

Duvarlara, paneller giydirilmesi ile gerçekleştirilen bir uygulamadır. Ahşap, beton, taş, tuğla desenli birçok farklı duvar kaplama modeli bulunmaktadır. Evinize, iş yerinize ya da bir kafe dekorasyonuna bu duvar kaplamaları çok yakışacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

duvar giydirme

Salon, oturma odası, yatak odası ayırmaksızın evinizin herhangi bir duvarına bu panellerden tercih edebilirsiniz. Şömine keyfi yaşarken, o doğal taş dokusunu size hissettirecek olan taş duvar panelleri bunlara sadece bir örnek. Yine en çok tutulan tuğla modelli duvar giydirme panellerinden seçim yapabilirsiniz. Ayrıca bir tavsiyem daha olacak. Özellikle televizyon arkasında bu panel kullanımı gözüme çarpmakta. Çok şık durduğunu da söylemeden geçemeyeceğim. Dilerseniz televizyon arkasında da düşünebilirsiniz, bu panelleri.

Evinizin duvarlarını bu uygulama ile kaplatmak istiyor ve hangi firmayı tercih edeceğinizi bilmiyorsanız önerimize kulak verebilirsiniz. Öncelikle europanel'in duvar kaplama ürünlerini inceleyebileceğiniz websitesini ziyaret edebilirsiniz ve markanın duvarını giydir mottosuyla hazırladığı websitesini inceleyebilirsiniz.

Örnek olarak göz atabileceğiniz duvar giydirme çalışmaları:

duvar kaplama

duvar panelleri

taş duvar kaplama

televizyon arkası duvar kaplama

duvar giydirme örnekleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa