Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Europanel’le Tuğlanın Sıcaklığını Hissedin

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duvar panelleri ya da duvar giydirme dediğimizde aklınza kesin tuğla ve taş duvarlar ile elde edilen o sıcacık atmosfer geliyordur. Kışın en çok keyif veren duvar paneli olarak öne çıkan duvarları tuğla görünümlü hale getirmek, son dönemin en ön plana çıkan uygulamarından biridir. Yine aynı şekilde taş duvarları da bu sıralamaya koyabiliriz. Yatak odasında, salon ya da oturma odasında tuğla hissi veren duvarlar, çok romantik ve şık bir dekorasyan çizgisi oluşturmak için kullanılmaktadır. Hatta birçok kafe, restoranda da bu tuğla görünümlü duvarları görebiliriz. Peki böyle bir duvar yaptırmaya karar verdiğinizi varsayalım, hangi firmayı tecih etmelisiniz?

europanel tuğla duvar panelleri

taş görünümlü duvar panelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bugün sizlere Europanel isimli firmadan bahsedeceğim. Bu firma isminden de anlaşılacağı gibi duvar panelleri üzerine çalışmalar sunmaktadır. Sadece tuğla ya da taş görünümlü duvarlar değil daha birçok çeşit ve tasarım firmanın kataloglarında yer almaktadır.

Eğer duvarlarınızın bir kısmını ya da tamamını duvar panelleri ile kaplatmayı düşünüyorsanız Europanel firmasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz firmanın Çağlayan'da, Kağıthane caddesi üzerindeki konsept mağazasını ziyaret edebilir, dilerseniz ise web sayfasını ya da facebook sayfasını inceleyebilirsiniz. Emin olun beğeneceğiniz bir duvar paneli ile karşılaşmanız çok kolay olacak!

Europanel firmasının web sitesi: http://www.europanel.com.tr/

Facebook: http://www.facebook.com/duvarinigiydir

Europanel firmasını diğer duvar panellerine de göz atalım isterseniz.

beton duvar panelleri

europanel duvar panelleri

İlk olarak yukarıdaki brüt beton efektine sahip yukarıdaki duvar panellerine göz atabilirsiniz. Benim en beğendiklerimden biri... Özellikle eviniz ya da iş yeriniz biraz büyük ise modern ve eşsiz bir görünüm elde etmeniz, bu duvar paneli ile mümkün olacak.

duvar kaplama

taş görünümlü duvar panelleri

Bir diğer beğendiğim duvar panel uygulaması da yukarıda gördüğünüz doğal taş görünümlü giydirmelerdir. Yine o doğanın eşsiz sadeliğini tuğla gibi, taş duvar panelleri de mekanlarınıza taşıyacaktır. Salonlar için birebir bir duvar paneli olarak belirtebiliriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa