Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Zebra Perdeler ile Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Perde seçerken:

Perde seçiminde öncelikle odayı göz önünde bulundurmalısınız. Hangi odada hangi perde modelini kullanacağınızı seçmelisiniz. Mesela dar bir odanız varsa daha açık tonajlı perde modellerinden yana seçim yapmakta fayda var. Çünkü koyu renklerdeki perde ışık alımını düşüreceği için oda hem küçük gözükecek hem de yeterince aydınlanmayacaktır. İlk önceliğiniz bu olabilir. Daha sonra ise tercih ettiğiniz dekorasyon stiline göre bir seçim yapabilirsiniz. Klasikse eğer klasik tasarımlı perdeler, modern bir tarz ise yine modern seçimlerde perdeler uygun olacaktır. Modern bir tasarım yapıyorsanız zebra perde modelleri seçilebilir. Güzel bir alternatif, zebra perde modelleri…

beyaz zebra stor perde

Sponsorlu Bağlantılar

Evin herhangi bir odasında zebra perde modelini tercih edebilirsiniz. Çocuk odalarına bile özel zebra perde modeli bulmak mümkün! Çizgi karakterli desenlerin yer aldığı bu zebra perde modelleri, çocuk odaları için çok keyifli bir görüntü ortaya çıkartmaktadır. Yatak odası, oturma odası, mutfak da keza öyle… Hangi odada kullanacağınıza siz karar verin!

desenli zebra perde

Zebra perdeler birçok farklı özelliği ile dikkatinizi çekecektir. Hem güneşlik hem de tül perde yerine geçen zebra perdeler, yer kaplamadığı için çok kullanışlıdır. Ekonomik olan zebra perdeler, stor perde modelleri yerine de tercih edilebilir. Biraz daha özel bir şey arıyorsanız ise size desenli zebra perde modellerini önerebilirim. Desenli zebra perdeler yatak odası dizaynı ve salon dekorasyonu için biçilmiş kaftandır.

zebra perde


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa