Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Kanvas Tablo Çeşitleri Evmanya' dan

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kanvas Tabloları Güzelleştirme

Eskiden evlerde sadece çerçeveli manzara tabloları, resimleri bulunurken bugün bu modeller yerini kanvas tablolara bırakmış durumda. Kanvas tablolar, kanvas kumaşı üzerine yapılan yüksek baskı kalitesi ile çerçevesiz olan ve istenilen ebatta üretilebilen modellerdir.

kanvas tablo

Sponsorlu Bağlantılar

İstediğiniz kanvas tablo çeşitleri evmanya'dan bulabilir isterseniz de özel bir fotoğraf veya resminizi de kanvas tablo haline getirebilirsiniz.

Evmanya üzerinden satın aldığınız kanvas tabloları uzun yıllar boyu güvenle kullanabilirsiniz. Kanvas tablolar % 100 pamuklu kanvas kumaşından üretilir ve yüksek dpi oranıyla baskı yapılır. Baskı esnasında 100 yıl solmama garantili mürekkepler ve yüksek teknolojiye sahip baskı makinaları kullanılır. İsteğinize özel kanvas tablo yaptıracağınız zaman fotoğrafın ya da resmin çözünürlüğünün yüksek olmasına dikkat edin. Çünkü baskının kaliteli çıkması için diğer bir önemli kriterde çözünürlüktür.

Bunlara dikkat ederek baskı kalitesi yüksek ve sağlam kanvas tablolara sahip olabilirsiniz. Ev dekorasyonunuz için de dikkat etmeniz gereken kaliteden ziyade görselliktir. Bu nedenle kanvas tablolarınızı daha görünür ve fark edilir kılmak için evinizde kendi imkanlarınızla yapacağınız birkaç uygulama yapabilirsiniz.

kanvas tablo modelleri

Kanvas Tablolarda Aydınlatma

Örneğin ayrıntılara önem veren biri olarak kanvas tabloların bulundukları noktaya bir lambader yerleştirmek veya küçük bir lamba ile kanvas tablosunu aydınlatmak benim çok hoşuma gider. Sizde evinizde bu şekilde aydınlatmayı kullanarak kanvas tablolarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz. Ya da kanvas tablonuzun arka kısmına LED lamba döşeyerek arka plan aydınlatmasıyla kanvas tablonuzun renk yoğunluğuna uygun bir ışık tercih ederek çok daha farklı bir şey yapabilirsiniz.

Kanvas tablonuz için diğer bir güzelleştirme metodu da kontrasttır. Kontrasttan kast edilen ise duvar renginiz ile kanvas tablo renginizin farklı, zıt olmasıdır. Ancak burada zıtlıktan kasıt ters ve uyumsuz renkler değildir. Duvar renginizi yeşil ise yeşil tonların ağırlıklı olduğu bir kanvas tablo fark edilmez bunun yerine mavi ya da turkuaz renklere sahip kanvas tablolar daha uyun olacaktır.

kanvas tablo çeşitleri

Bu şekilde farklı renklere, tonlara ve desenlere sahip kanvas tablo çeşitleri evmanya'dan garantili olarak satın alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz başlıklara dikkat ederek de kendi özel kanvas tasarımınızı yaparak evinize farklı bir hava katmanız mümkün.


Bu bir tanıtım yazısıdır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa