Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Ekonomik Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Dekorasyon önerileri son yıllarda çok fazla genişledi ve neredeyse sınırsız seçenek yer alıyor. Bunca seçenek içerisinden kendi tarzınıza en uygun olanı bulmak zor değil, ancak ürünlerin fiyat etiketleri incelendiğinde, kendi tarzınızı yansıtmanın pek ucuz olmayacağını anlıyorsunuz. Seçeneğin çoğalması ve tarzların zenginleşmesi fiyatların düşmesi değil, aksine artmasına neden oluyor. Tüm bunlara rağmen, kendi tarzınızı uygun fiyata yansıtabileceğiniz bazı seçenekler her zaman mevcut. Ufak dekorasyon fikirleri sayesinde sizde evinizde istediğiniz tarzı ve havayı fazla para harcamadan yaratabilirsiniz. Üstelik bunu kendi el becerinizi kullanarak yapma şansınız da var.

dekorasyon fikirleri

Ekonomik dekorasyon fikirleri çok fazla maddeyi kapsıyor, bunlardan bazılarını birlikte inceleyelim. Örneğin özellikle yaz aylarında, balkonlarınızı ücretsiz olarak aydınlatabileceğiniz, güneş ışığı ile çalışan, ufak aydınlatma kapsüllerini kullanabilirsiniz, bu sayede hem kablolardan kurtulursunuz, hem de hoş bit görünüm elde edebilirsiniz. Bunun dışında salonda belirlemiş olduğunuz bir duvarı, evin genel tonlarına uygun, ancak canlı bir renk ile boyayabilir, bu duvara ilginç bir tablo asabilirsiniz. Bu sayede özellikle bir mimara evinizi dekore ettirmişsiniz hissi yaratabileceksiniz. Ayrıca evinizin giriş bölümüne, kendi tarzınızı yansıtan renkli bir paspas koyabilirsiniz, bunun yanında üzerini kendinizin boyadığı ve sizden bir şeyler ifade eden ahşap kutuda hoş duracaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bunun dışında salonda kullanmış olduğumuz koltukları, mutlaka yastıklar ile birlikte kullanırız. Bu koltuklarda kullanmış olduğumuz yastıkların çevresine, ucuz perde saçakları alarak dikebiliriz, bu ilginç tarzın getirdiği değişime çok şaşıracaksınız. Ayrıca duvarlarınızda renkli ve keyifli ışık oyunları olmasını istiyorsanız, pencerelerinize, dizilmiş renkli boncuklar asın, bu sayede, bu boncuklara vuran güneş ışıkları odalarınıza renkli ışıklar saçacak. Evinizde kendi runner'ınızı yapma şansınızda var, bunun için almış olduğunuz kalın mukavvalar üzerine, dilediğiniz desende duvar kağıtları yapıştırarak eşit ölçülerde yapın ve her bir plakayı kurdeleler ile birbirine bağlayın. Bu sayede evinizde kendi tasarımınız olan runner'ı yapmış olacaksınız. Bu ve buna benzer pek çok dekorasyon fikrini http://www.mobilyamodelleridekorasyon.com adresinden rahatlıkla inceleyebilir, evinize ve size en uygun olan tarzları, kendi imkanlarınız dahilinde tasarlayabilirsiniz.

ekonomik dekorasyon fikirleri

Öncelikle evinizde kasvetli havadan kurtulmak çok önemli. Bunun için evinizde yer alan koltukların kumaş renklerini, daha canlı renkler ile değiştirebilirsiniz. Evinizde ekonomik dekorasyon fikirlerini uygulamaya geçmeden önce, hangi tarzda bir eve sahip olmak istediğinizi iyi bilmelisiniz. Unutmamanız gereken en önemli nokta, insan ruhunu daraltacak karmaşık yapılardan ziyade, sade ama ufak detaylarla kendi tarzınızı evinizde yaşatmak olmalıdır. Çok fazla tarzı ve objeyi evinizde barındırırsanız, ruhunuzun karmaşadan yorulacağını ve sıkılacağınızı unutmayın. Önemli olan sizi en iyi yansıtan sade ama şık bir ev dekorasyonudur. Bu sayede evinizde sıkılmadan vakit geçirebilir, gözünüzün yorulmasını engelleyebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa