Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Yeni Evlilere Birbirinden Güzel Ev Dekorasyon Hediyeleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz aylarını yavaş yavaş geride bırakıyoruz ama kesin çevrenizde yeni evlenen çiftler vardır. Düğün mevsimini geride bıraktığımız şu günlerde yeni evli çiftlere neler alabiliriz? İşte burada birazcık düşünmeye başlıyoruz. Hediyeyi alması basit ama seçmesi çok zor bir konudur. İşte tam bu noktada size bir kaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Ev hakkında bilginiz yok,çiftlerin zevklerine dair ise pek de fikriniz yoksa her zaman için kullanılacak ev ürünlerine gitmek gerek. Burada aldığınız hediyenin kullanışlı olması ve hediyenin çiftin yüzünü güldürmesi gerek. Şimdi listemize birazcık göz atalım. Nevresim Takımı oda ile uyumlu olmalıdır ve duvarların renginden, dolapların renginden haberdar değilseniz, her renge uygun olan ve her zaman kullanılabilecek krem,lila,bej ve şampanya rengini seçebilirsiniz. Beyaz ve yeşil tonları da seçeneklerimiz arasındadır.

nevresim takımları

Farklı bir hediyenin ötesinde olan bambu nevresim takımlarımıza bakmanızı tavsiye ederim. Yumuşacık ve kaliteli bir ürün olarak karşımıza çıkıyor, bambu nevresim takımları.

Sponsorlu Bağlantılar

Bornozlarda ise çiftler genellikle takımla gelen renkleri beğenmektedirler. Eğerki çiftlerden birinin herhangi bir renge özel bir ilgisi varsa buna uygun bornoz takımı almanızı tavsiye ediyorum. Bornozları set haricinde tek tek de alabilirsiniz.

bornoz takımı

Son olarak da çiftlere kaz tüyü yastıklar hediye edebilirsiniz. Konforu ve şıklığıyla göz kamaştıran yastıklarımıza göz atmanızı tavsiye ediyorum. Evimemoda’nın kendi sitesinde birkaç marka var. Penelope, Wake Up, Cotton Box gibi... Yorgan veya yastık alacaksanız bu markalara bakılabilir. Mevsimlerden kışsa veya sonbaharsa hediye olarak yorgan harika bir seçim olur. Hem böylece çiftlere veya eşiniz dostunuz için maddi bir destek olacak hem de harika bir hediye almış olacaksınız. Yorganlar için kaz tüyü, mikroelyaf, bambu, gıdık tüyü, deve tüyü ürünler mevcut. Fiyat fiyat da ürün çeşitliliği var.


Bu bir tanıtım yazısıdır.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa