Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Duvar Rengi Seçimi Ne kadar Önemli?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Rengarenk Dünya'da yaşıyoruz. Herkes ayrı, apayrı renklerden hoşlanıyor. Kimisi kırmızı, kimisi turkuaz rengi, kimisi de lila rengini seviyor. Tabii ki bu renkler giysilerde de geçerli. Daha doğrusu bu renklerin yani her rengin uygulanması giysilerde geçerli derken, daha hoş durur ve tümü kullanılabilir anlamında söylüyorum.

duvar rengi

Evlerde her rengi kullanmak değişik sakıncalar yaratabilir. Yine sizlere dekorasyon fikirleri hususunda yazılarına güvendiğimiz bir siteden bahsetmek istiyoruz. İsminden de anlaşılacağı üzere bu site de renkler konuşuyor. Hangi rengin hangi renkle güzel duracağı ve nasıl kombinasyon edileceği açıkça yazılıyor bu sitede. Renklerin yanı sıra, evlerdeki dekorasyonlarda özellikle ithal duvar kağıdı modelleri hususunda da bir hayli bilgiye sahipler.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle şu sıralarda yapılan yeni evlerde duvar kağıtlarının çok sıkça kullanıldığını görüyoruz. Alternatif olarak bu sitedeki fikirleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. Yine bahsettiğimiz siteden en ünlü mobilya markalarının indirim haberleri almanız mümkün. Güncel ve özgün yazılarla bezetilmiş bu sitede yeni olarak piyasaya giren ve reklamlardan da izlediğimiz jotun duvar boya renkleri gibi firmaların da boya renklerinden, bu renklerin hangi alanlarda uygulanacağından bahseden dekorasyon bloğu oldukça başarılıdır. Başarılarının devamını diliyoruz.


Bu bir tanıtım yazısıdır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa