Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Web Sitesi Sahibi Olmak ve Seo

Sponsorlu Bağlantılar

 

Site dizaynı zaman geçtikçe çileli bir hal almaya başlamıştır. Bundan sonra hazır kodlar kullanmaktan çok web site tasarımcıları kendi kodlamalarını yazmaya başlamışlardır. Seo çalışmaları da oldukça ciddi bir yere sahiptir. Kodlamalar her zaman için W3 standartlarında olmuyor, bu sebepten dolayı web site optimizasyonlarında problem yaşanabilmektedir. Bir web sitesi dizayn etmek için kolay bazı kodlar yeterli olacaktır. Fakat amatörce olduğu için çok ilgi görmeyecek.

Günümüzde artık hazır scriptlerin olduğu bir çok site vardır. Bu gibi sitelerden aldığınız yazılımlar açık kaynak kodlu olmakta ve istediğiniz oranda değişikliğe izin vermektedir. Asıl sıkıntı bu yazılımlarda az düzeyde de olsa ASP bilgisi gerektirmesidir. Sıfırdan site açmak keyifli olsa bile site üzerinden gelir elde etmeyi amaçlıyorsanız ciddi bir firma ile çalışmanız yada destek almanız çok daha doğru olacaktır. Günümüzde bir çok şirket ücretli destek vermekte hatta size hazır olarak siteyi vermektedir. En önemli olan bu firmalardan hangisinin yaptığı işte uzman olduğu ve bilişim düzeyidir. Basit şirketlerle çalışıp kötü duruma düşmemek için iyi bir analiz yaparak en doğru firmayı bulmanız gerekmektedir.

Seo çalışmaları için de ciddi firmalar ile çalışmanız size her zaman için zarardan çok fayda sağlayacaktır. Bir web sitesi nin işi, kurulduktan sonra bitmemekte, asıl zorluk bundan sonra başlamaktadır. Güncel kalması için sürekli yenilemeler olmalı ve arama motorları için optimizasyonları yapılmalıdır. Dizaynlar, üyelerin istediğine göre geliştirilmeli ve sürekli yukarıya taşınmalıdır. Hazırlanan bir web sitesini yenilemeden kaderine bırakmak zamanla sıralamadan düşmesine ve değer kaybetmesine neden olur. Bu çalışma için artık büyük firmalar kendi bünyelerinde uzmanlar bulundurmakta ve bu uzmanlar sadece site güncelleştirmeleri ile uğraşmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

Bu bir tanıtım yazısıdır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa