Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Evim Şahane Başvuru

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günler geçtikçe, dur durak bilmeyen teknoloji ile birlikte hayatımıza birçok yenilik dahil olmaktadır. Hayatımızın bir parçası haline gelen bu yenilikler, farklı dallarda karşımıza gelebilmektedir. Bu yeniliklerin bir parçasını da ev dekorasyonu içerisinde görebiliriz. Devamlı gelişim ve değişim, ev dekorasyonunda yenilikler yapmaya iter bizi. Ergonomik, fonksiyonel mobilyalar bu yeniliklere örnek olarak verilebilir. Yenilikleri takip etmeyi her zaman isteriz ama koşullar elverdiğince, bu mümkün olur. Bütçe durumu, evin yapısı ve aklımıza gelmeyen birçok neden...

evim şahane

Evinizin bölümlerinde ufakta olsa değişim yapmak istiyor ama aradığınıza ulaşamadığınızdan mı korkuyorsunuz? Belki bütçeniz müsait değil, bu değişim için. O halde Evim Şahane isimli, büyük bir kitleye hitap eden televizyon programına başvurmaya ne dersiniz? Günde binlerce başvuru aldığını sakın unutmayın. Evim Şahane başvuru formunu doldurdunuz ve gönderdiniz. Kesinlikle bu programa dahil olacağınızı düşünmeyin. Ama yine de şansınızı denemekte fayda var!

Sponsorlu Bağlantılar

Evim Şahane Programı, hafta içi hergün yayınlanmaktadır. Saat 14.30'dan itibaren, Kanal D ekranlarında takip edebilirsiniz. Bu program ile birlikte yeni bilgiler öğreneceğinizden kuşkunuz olmasın.

evim şahane

Evim Şahane programının işleyişi nasıl?

İlk etapta, şanslı bir ailenin beğenmediği odası Mimar Selim Yuhay tarafından detaylı bir şekilde incelenmekte. Daha sonra plan program dahilinde, dekorasyon çalışmalarına başlanmakta. İşinin ustası kişiler, evinizin dekorasyonunu baştan aşağıya yenilemekte. Peki bu çalışmalar için herhangi bir ücret ödüyor musunuz? Hayır, hiçbir ödeme yapmıyorsunuz. Tüm masraflar Evim Şahane ve Kanal D tarafından karşılanmaktadır.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa