Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Türkiye'nin En İyi Mobilya Markası Evkur'a Davetlisiniz!

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yavaş yavaş, kış aylarını geriye bırakmaya başladık. İlkbahar çoşkusu daha şimdiden içinizi sarmış olmalı. Evinizde yapacağınız yenilikler ile bu çoşkunuzu gösterebilirsiniz. Hem şu günlerde yapı marketlerde ve mobilya mağazalarında indirimler boy göstermekte. Evinizi yenilemek için bundan daha iyi fırsat bulamazsınız!

evkur

Uygun fiyat garantisi ve kaliteli ürünleri ile karşımıza çıkan Evkur Mobilya da, yeni sezona cazip indirimler ile giriyor. Yatak odası, genç odası, çocuk odası, duvar üniteleri, mobilya grupları ve daha birçok üründe %30 indirim, Mart ve Nisan aylarında Evkur mağazasında sizleri beklemekte.

Sponsorlu Bağlantılar

Evkur Mobilya, aklınıza gelebilecek her kategoride ürünlere yer vermekte. Mobilya gruplarının yanı sıra elektronik ürünleri ile de dikkat çekmektedir. İndirimler bazı elektronik eşyalarda da geçerlidir. Açıkcası Evkur Mobilya, köşe takımları ile odak noktasında bulunmaktadır. Yepyeni tasarımlar, modern renkleri ve eşsiz tasarım çizgisini bir arada bulundurmakta. Ünlü tasarımcılar tarafından tasarlanan Evkur'un ürünleri ve Evkur köşe takımları, Türkiye'nin yanı sıra tüm dünyaya pazarlanmaktadır. Evkur Mobilya'nın kalitesini böylece daha kolay anlayabilirsiniz.

Evkur Mobilya'nın ürünlerini merak ediyor ve detaylı inceleme mi yapmak istiyorsunuz? O halde size önereceğimiz adresleri ziyaret edebilirsiniz. http://www.evkururunleri.org ve http://www.evkurmobilya.com Evkur ürünleri ile güncel fiyatlarını sizlere tanıtmakta, ayrıca Evkur'un yanı sıra önde gelen mobilya mağazalarının ürünlerini de tanıtmaktadır. İstikbal, Bellona, İkea, Kilim Mobilya gibi... Tek yapmanız gereken verdiğimiz adresleri takip etmenizdir. Ünlü mobilya mağazalarının ürünleri ile karşılacağınız gibi, sitede dekorasyon ile ilgili çeşitli bilgilere de rastlayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için iyi bir alternatif olacaktır.

Türkiye'de, Evkur Mobilya'nın 30'dan fazla mağazası bulunmaktadır. Detaylı bilgi ve ürün incelemeleri için, demin verdiğimiz adresleri ziyaret edebilirsiniz. Keyifli incelemeler ve keyifli alışverişler dileriz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa