Alternatif Site Adreslerimiz:

Makale

Anka Seramik

Sponsorlu Bağlantılar

 

Seramik fayans sektörü arasında öncü firmalardan biri olan Anka Seramik, 2007 yılının Haziran ayından itibaren kaliteli ürünleri ile karşınıza çıkmış ve beğeninizi kazanmıştır. Eskişehir ili, Çifteler ilçesinde ilk adımını atan ve burada üretim fabrikasını kuran Anka Seramik, kullanıcıya yönelik atılımları ile dikkat çekmiştir. Sizlerin daha kolay ulaşmanızı sağlamak için merkezi ofisi Ankara'da ve konsept mağazasını İstanbul'da açmıştır. Ayrıca konsept mağaza açılımına büyük bir hızla devam etmektedir. Kalite ve estetik dokunuş ile herkesi tanıştırmak isteyen Anka Seramik, Türkiye'nin çeşitli illerinde de vermiş olduğu bayilik hizmeti ile bu hedefine ulaşmaktadır.

anka seramik

Peki, Anka Seramik firmasının üretimi nelerdir?

Sponsorlu Bağlantılar

Firma adından belli olduğu gibi seramik üzerine ürünler tasarlayıp, kullanıma hazır hale getirmektedir. Yer karosu, duvar karasou, porselen karo Anka Seramik firmasının ürettiği başlıca ürünlerdir. Anlıyacağınız Anka Seramik, seramik karo üretimini yapan lider bir firma konumundadır.

%100 yerli sermaye ile yola çıkan ve günümüzde Türkiye'nin önde gelen seramik karo üretim firmalarının arasında yerini alan Anka Seramik, büyük bir hızla yaptığı ihracat ile Dünya'ya da açılmaktadır. Toprağı, son teknoloji ile buluşturarak evlerinize ve farklı mekanlarınıza görselliğin yanı sıra kaliteyi de getirmektedir.

Kullanıcı memnuniyetini ilke edinmiş olan bu kuruluş, kısa süre önce yenilediği web sitesi ve kurumsal kimliği ile de kullanıcıya hitap ettiğini en kısa yoldan göstermektedir. Anka Seramik firmasının web sitesini ziyaret ederek, Akıllı Tasarımcı uygulamasına göz atabilirsiniz. Bu uygulama ile zevkinize hitap eden ürünleri, kendi mekanlarınıza uyarlayabilir ve böylece fikir sahibi olabilirsiniz.

seramik karo

Seramik karo nedir ve nerelerde kullanılır?

Fayans olarak bilinen ama fayansa göre daha büyük olan bir üründür, seramik karo. Yer karosu, porselen karo, duvar karosu olarak sınıflandırılmaktadır. Mutfak, banyo gibi alanlarda daha çok standart duvar ve yer karoları kullanılmakta olup; daha büyük mekanlarda ise porselen, granit karolar kullanılmaktadır.

fayans


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa