Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Hazır Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyo dolabı seçerken dikkatli olmakta fayda var. Özellikle küçük banyosu olanlar, banyo dolabını da küçük seçmek durumunda kalıyor. Bu nedenle işlevsel banyo dolaplarından satın almak gerekli. Kullanışlı ve yeteri kalan alan sunan hazır banyo dolapları, birçok ev sahibinin tercihi oluyor. Banyonuz ister büyük, ister küçük olsun banyo dolabını seçerken kullanışlı ve yeteri kadar alan sunan banyo dolaplarını seçmelisiniz. Havlularınız, aksesuarlarınız ve levye altı için özenle hazırlanmış modellerden yana seçim yapmalısınız. Özel banyo dolabı yaptıracağınız gibi daha makul fiyatlar ile hizmete sunulan hazır banyo dolaplarından da yana tercih kullanabilirsiniz. Birçok firma hazır banyo dolabı tasarlayarak satışa sunuyor. Bunlardan biri Koçtaş'tır.

Koçtaş hazır banyo dolabı modelleri ve fiyatları ile ailelerin seçim yaptığı firmalar arasında geliyor. Birbirinden güzel, büyük ve küçük boyutlarda yüzlerce banyo dolabı modelini bünyesinde barındıran Koçtaş uygun fiyat garantisi ile ürünlerini satışa sunuyor.

Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Şimdi Koçtaş hazır banyo dolabı modellerini ve fiyatlarını inceleyelim.

Sponsorlu Bağlantılar

koçtaş hazır banyo dolabı

Koçtaş banyo dolapları arasında yer bulan bu dolap, küçük ve orta ölçekli banyolar için gayet uygundur. Fiyat olarak 379 TL olarak gözüküyor. 80 cm. ölçüsü vardır.

koçtaş hazır banyo dolabı fiyatları

Yukarıda gördüğümüz bu model daha küçük banyolar için ideal diyebiliriz. 55 cm. boyutunda olan bu Koçtaş hazır banyo dolabının fiyatı 269 TL'dir.

koçtaş banyo dolapları

Yukarıdaki modellere benzer ama biraz daha büyük bir model olan, bu koçtaş banyo dolabının fiyat çizelgesi 449 TL civarında seyretmektedir. 100 cm. boyutunda olan ürün, daha geniş banyosu olanların seçebileceği bir modeldir.

koçtaş banyo dolapları fiyatları

Koçtaş banyo dolapları arasında ahşap detaylı ürünlerde bulmak mümkündür. Daha doğal bir hava katan bu modelin fiyatı 1.190 TL'dir. Diğerlerine göre daha pahalıdır.

koçtaş banyo dolabı modelleri

Daha küçük formlarda dizayn edilen, yine ahşap dokulu bu Koçtaş banyo dolabının fiyatı ise 799 TL'dir.

koçtaş banyoları

Daha işlevsel ve daha büyük bir koçtaş banyo dolabı arıyorsanız 610 TL fiyatı ile satışta olan bu ürünü seçebilirsiniz.

Daha farklı formlarda tasarımlar bulabileceğiniz Koçtaş banyo dolaplarının diğer modelleri için Koçtaş firmasını ziyaret edebilirsiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Koçtaş Hazır Banyo Dolabı Modelleri ve Fiyatları