Alternatif Site Adreslerimiz:

Vintage Banyo ve Banyo Dolabı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Vintage tarzı dekorasyonda, özellikle son 7-8 yılda sıkça kullanılıyor. Vintage tarzı evinizde yansıtmak için eski dönemleri anımsatan modern detayları evinizde kullanmanız gerekecek. Geçmiş ve günümüzü buluşturan modern detaylar, doğru renk seçimi ve vintage aksesuarlar ile evinizin her alanında bu tarzı uygulayabilirsiniz. Aynı şey banyonuz için de geçerli. Evin diğer her alanı gibi oldukça önemli bir detay olan banyo dekorasyonunda vintage bir hava yaratmak için vintage banyo modelleri önerilerimizden ilham alabilirsiniz.

Vintage dekorasyonda en çok kullanılan renkler; toprak tonları, pembe tonları, pastel renkler ve mavi tonları oluyor. Beyaz da bu dekorasyonda kullanılan tamamlayıcı renklerden. Eğer vintage banyo modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız, zeminden duvara, banyo aksesuarlarına kadar birçok detayda bu renkleri kullanmanız gerekecek. Banyonuzda vintage bir hava yaratmak için, işe vintage banyo dolabı satın alarak başlayabilirsiniz. Eskitme havası ile çok şık ve dikkat çekici görünen bu vintage banyo dolabı modellerini dekorasyon mağazalarından alabileceğiniz gibi evde kendiniz de eski banyo dolabınızı yenileyerek yapabilirsiniz.

vintage banyo dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Banyonuzun duvarlarında kullanacağınız küçük çerçeveler ve içinde bulunan vintage resimler ile banyonuzda şık ve hoş bir hava yaratabilirsiniz. Zaten vintage banyo modellerine baktığınızda da bu tarz detayları sıkça bulabilirsiniz. Duvarda ve zeminde tercihinizi beyaz tonlarından ya da beyaz desenli ürünlerden yana kullanacaksanız, açık renklere çok yakışan altın rengi banyo armatürlerini tercih edebilirsiniz. Banyo perdesi kullanıyorsanız, onun demirinde de altın rengini kullanarak farklı ve vintage bir tarz yaratın.

vintage banyo dolabı

vintage banyo modelleri

vintage banyo dolapları

vintage tarz banyo modelleri

vintage banyolar

vintage banyo dolabı

vintage banyo

vintage tarzı banyo

vintage tarzı banyo modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Vintage Banyo ve Banyo Dolabı Modelleri