Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyonuzun eski görüntüsünden sıkıldınız mı? Size en yeni banyo dekorasyon fikirleri ve yeni sezon dekorasyon trendleri hakkında bir yazı hazırladık. Artık banyolarda modern ve vintage tarzlar ön plana çıkıyor. Banyonuzda değişime, lüks görünümü ile parlak fayansları tercih ederek başlayabilirsiniz. Her detayında şıklığı ve modern tarzı yansıtan modern banyo dekorasyonları arasında ahşap banyo zeminleri ön plana çıkıyor. Sauna'daki gibi ahşap zeminleri banyonuzun dekorasyonuna taşıyarak, modern ve lüks bir tarz yaratabilirsiniz.

modern banyo dekorasyon fikiarleri

Küçük Banyolar İçin Dekorasyon Fikirleri

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük bir banyonuz varsa, size yerden tasarruf sağlayacak ürünlere ihtiyacınız var. Banyo için dekoratif çözümler sunan işlevsel, kullanışlı ve fonksiyonel dekorasyon ürünleri ile küçük banyolarınızda yeni ve modern bir tarz yaratabilirsiniz. Küçük banyo dekorasyon fikirleri arıyorsanız, banyo dolabına ek olarak raflar ve duvara monte edilen askılı sepetler ile banyoda dağınıklığı önleyebilirsiniz. Havluları koymak için banyo dolabına yeriniz yoksa, ince uzun bir dolabın içerisine havlularınızı rulo haline getirerek yerleştirebilirsiniz.

En Güzel Banyo Dekorasyonları

Banyoda şıklık herkesin hakkı. Ayrıca şık bir banyo yaratmak için büyük bir bütçenizin olması da gerekmiyor. Banyonuzda lüks bir görünüm yaratmak için, metal renkli duş başlığı, lavabo musluklarınızı altın renkli olanlarla tercih edebilirsiniz. Küvetin üzerinde banyo perdesini asmak için kullandığınız perde kornişinde de altın renkli olanları tercih edebilirsiniz. En güzel ve şık banyo dekorasyonu için, bu banyo dekorasyon fikirlerinden yardım alabilirsiniz.

banyo dekorasyon fikirleri

banyo fikirleri

küçük banyo dekorasyon fikirleri

banyo tasarım fikirleri

banyo dekorasyonu fikirleri

banyo dekorasyon fikri

siyah beyaz banyo dekorasyon fikri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo Dekorasyon Fikirleri