Alternatif Site Adreslerimiz:

2016 Banyo Dekorasyonu Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyo, evin en küçük alanlarından biri olsa da, keyifli vakit geçirmek isteyeceğiniz bir mekandır… İşten geldikten sonra günün yorgunluğunu atmak, sabah kalkınca keyifli bir banyo yapmak için, içinde olacağınız banyonun dekorasyonu da oldukça önemlidir. Banyo duvarları, zemini, duşakabin, lavabo, banyo tavanı, duvar dekorasyonu ve banyo aksesuarları ile banyo tekstil ürünlerinde birçok yenilik var. Cam duşakabinler, yeni sezonda da çok moda. Hem modern hem de banyoya şık bir görünüm kazandıran cam duşakabinler, 2016 banyo dekorasyonu modelleri arasında ön plana çıkıyor.

Banyonuzda yenilik yaratmak ve banyonuzun tarzını değiştirmek istiyorsanız; değişikliğe banyo aksesuarları ve tekstil ürünlerinden başlayabilirsiniz. Banyonuzun duvarlarını değiştirmenin zamanı geldi mi? Artık banyo ve mutfaklarda kullanabileceğiniz sudan ve nemden etkilenmeyen duvar kağıtları var. Renkli ve desenli duvar kağıtları ile, uygun fiyata banyo ve mutfak duvarlarınızı baştan yaratın.

2016 banyo dekorasyonu modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Banyonuzda çamaşır makinenizin görüntüsünden hoşlanmıyor musunuz?

Çamaşır makinesi dolapları bunun için iyi bir çözüm olacak. Banyonuzda daha şık bir görünüm yaratacak bu dolaplar, banyo dekorasyonunun havasını değiştirecek. 2016 banyo dekorasyonu modelleri arasında, ahşap zeminler de dikkatimizi çekiyor. Banyo zemininde yenilik yaratmak istiyorsanız, siz de ahşap zemin seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Oldukça şık ve havalı görünen ahşap yer döşemeleri, banyo dekorasyonunda yeni bir tarz yaratmak isteyenler için ideal. Banyo paspası, havlular ve diğer banyo aksesuarları ile banyonuzda şıklığı tamamlayacak detayları bir araya getirin.

2016 Banyo Dekorasyonu Modelleri

2016 banyo dekorasyonu

2016 banyo dekorasyonları

2016 lüks banyo dekorasyonu modelleri

2016 banyo dekorasyonu modelleri

2016 banyo modelleri

2016 modern banyo dekorasyonu

2016 banyo dolabı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon 2016 Banyo Dekorasyonu Modelleri