Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Duvar Kağıtları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Teknoloji geliştikçe ev dekorasyonunda da zor gibi görünen her şey artık mümkün gibi görünüyor. Bundan birkaç yıl önce seramik üzerine duvar kağıdı kaplamak bir hayli zor görünüyordu. Son zamanlarda dekorasyon sitelerine ve bloglarına göz attığımızda, banyoda duvar kağıdı olur mu? Gibi sorular ile sıkça karşılaşıyoruz. Özellikle banyo duvarlarınızda eski tip fayanslar varsa, onları kırdırıp bir de üstüne tadilat derdi ile uğraşmak bir hayli zaman ve masraf anlamına geliyor. Bu durumda duvar kağıdı gibi hem daha pratik hem de daha ekonomik çözümler arayabilirsiniz. Eğer banyonuzun o eski görünümünden sıkıldıysanız, fayansları kırdırıp evde tadilat derdi ile uğraşmak yerine, su geçirmez banyo duvar kağıtları modellerini tercih edebilirsiniz.

Oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunan banyo duvar kağıtları, üç boyutlu ya da farklı desen seçenekleri ile banyolarınıza yenilik getiriyor. Tabi salonda tercih edilen duvar kağıtları ile banyodakiler arasında bazı farklar da bulunuyor. Eğer banyo ve mutfak gibi nemli ortamlarda duvar kağıdı tercih edecekseniz, o zaman su geçirmez ve neme karşı dayanıklı ürünler tercih etmelisiniz.

banyo duvar kağıdı

Sponsorlu Bağlantılar

Eğer küçük bir banyonuz varsa, banyo duvar kağıtları seçerken, büyük desenli duvar kağıtları yerine küçük desenli modelleri tercih etmelisiniz. Büyük desenli banyo duvar kağıtları banyonuzu olduğundan daha küçük gösterebilir. Küçük desenler ise hem daha geniş, hem daha ferah hem de daha modern bir görünüm sağlar.

banyo duvar kağıtları

banyo duvar kağıtları modelleri

3 boyutlu banyo duvar kağıtları

banyo duvar kağıdı

banyo duvar kağıdı modelleri

modern banyo duvar kağıtları

3D banyo duvar kağıtları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo Duvar Kağıtları