Alternatif Site Adreslerimiz:

Mor Banyo Dolabı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyo dekorasyonunuzda yeni bir tasarıma ne dersiniz? İç açıcı ve modern bir renk olan mor, son yıllarda salon dekorasyonundan mutfak dekorasyonuna kadar her alanda kullanılıyor. Banyonuzda klasik renklerden ve klasik görünümden sıkıldıysanız, o zaman modern bir banyo dekorasyonu için işe mor banyo dolabı satın alarak başlayabilirsiniz. Çamaşır makinesini gizleyecek, banyonuzda yerden tasarruf sağlayan raf seçenekleri sunan bir banyo dolabı ideal bir seçim olacaktır.

Mor rengi ile içinizi açacak olan banyo dolabını, yine mor ile uyumlu renklerde banyo aksesuarları, duş perdesi, banyo halısı gibi ürünlerle tamamlayabilirsiniz. Mor ve beyaz birlikte oldukça uyumlu olacak. Mor banyo dolabı satın almayı düşünüyorsanız, o zaman beyaz renkli çamaşır sepeti, beyaz renkli havlu ve havlu sepetleri ile ortama modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Özellikle genç çiftlerin tercih ettiği capcanlı renkler, dekorasyon trendlerine yeni bir bakış getiriyor. Mor rengini yalnızca kıyafetlerinizde ya da aksesuarlarınızda kullanıyorsanız, artık onu dekorasyonda da kullanmanın zamanı geldi demektir.

şık mor banyo dolabı

Sponsorlu Bağlantılar

Mor mutfak dolapları şimdilik büyük bir değişim gibi görünüyorsa, işe banyo dolabınızın rengini değiştirerek başlayın. İKEA, Praktiker, Bauhaus gibi büyük yapı marketleri ya da dekorasyon mağazalarında bulabileceğiniz mor banyo dolabını bol depolama seçeneği sunan modellerden tercih ederek, banyonuzda yerden tasarruf sağlayabilir ve daha çok depolama alanı yaratabilirsiniz. Mor veya beyaz banyo dolabı, özellikle küçük mekanlarda ferah ve canlı bir görünüm elde etmek isteyenler için iyi bir seçim olacaktır.

mor banyo dolabı

mor banyo dolapları

modern mor banyo dolabı

klasik mor banyo dolabı

büyük mor banyo dolabı

modern mor banyo

küçük mor banyo dolabı

mor beyaz banyo dolapları

mor beyaz banyo dolabı modelleri

mor banyo dolabı modelleri

küçük banyo dolapları modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Mor Banyo Dolabı