Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Evlerimizin ortak kullanım alanlarından biri olan banyolarımızı dekore ederken önemsememiz gereken ilk şey kolay temizlenebilir olması, yani işlevselliğidir. Hem aile üyeleri hem de misafirler tarafından kullanılan bu alanların kolay temizlenebilir özelliklere sahip olması hem banyolarınızın temizliğine daha az çaba ve zaman harcamanızı hem de ailenizin sağlığını çok daha kolay bir şekilde güvence altına almanızı sağlayacaktır. Kendinize özel zaman ayırdığınız, günün yorgunluğunu üzerinizden attığınız ya da başlayan güne hazırlandığınız banyolarınızın aynı zamanda göz zevkinize hitap etmesi ve size kendinizi iyi hissettirmesi gerekmektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurduğumuzda banyo dizaynı hakkında yapacağımız araştırmaları iki gruba kolaylıkla ayırabiliriz.

Öncelikle çok daha kullanışlı olmasına özen göstereceğimiz banyolarımızda kullanacağımız küvet ya da klozet gibi ürünleri seçerken kaplayacakları yeri göz önünde bulundurmamız ve satın aldığımız ürünlerin banyo içerisindeki hareket alanımızı daraltmayacağından emin olmamız gerekiyor. Banyo dizaynı yapılırken alanı doğru kullanabilmenin bir diğer yolu ise konumlandırmaya dikkat etmektir. Özellikle küçük banyolara sahip olan bireylerin banyo içerisindeki yerleşim planını yaparken büyük özen göstermesi gerekir. Birçok farklı banyo tasarımını inceleyerek bu konuda fikir alabilecek bireylerin bu planlamada önemsemeleri gereken en önemli konu kendi alışkanlıkları ve ihtiyaçlarıdır.

banyo dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

Daha geniş bir alanda banyo dizaynı yapacak olan bireyler işlevselliğin yanına şıklığı da çok daha kolay bir şekilde ekleyebilirler. Modern tarzda döşeyebilecekleri banyolarında çamaşır makineleri ya da kurutma makinelerine de yer verebilecek olan bireyler, bu makinelerin ortamda görüntü kirliliği yaratmaması için banyo mobilyalarına uygun dolaplar yaptırarak çok daha şık bir görüntü elde edebilirler. Banyolar için hazırlanan özel aksesuarlara da çok daha rahat bir şekilde yer verebilecekleri banyolarının ışıklandırmalarına özen gösteren bireyler banyolarını bir saraya çevirebilirler.

banyo dizaynı

mor renkli banyo dizaynı

şık banyo dizaynı

lüks banyo dizaynı

örnek banyo dizaynı

modern banyo dizaynı

banyo dizayn modelleri

klasik banyo dizaynı

banyo dizayn


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo Dizaynı