Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Banyo Aynası Tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyo deyip geçmeyin!

Banyoların gün içinde çok fazla kullanılmadığı aşikardır ama az kullanılmasına rağmen yaşamımıza etkisi de bilindik bir şeydir. Sabah uyandığınızda ilk işiniz banyoyu ziyaret etmek olur. Yüzler yıkanır, ihtiyaçlar giderilir ama o ilk banyo etkisi olmadan güne başlamak, çok yorucu olmaktadır. Sanki hala uyanamamışsınız gibi bir his üzerinizde bulunur. İşte bu nedenle banyo deyip geçmeyin ve banyonuza gereken önemi verin. Banyo dekorasyonu için her ayrıntıya önem verin, en küçük detayları bile göz ardı etmeyin. Böylece istediğiniz gibi bir banyo dekorasyonuna daha rahat kavuşabilirsiniz.

Banyo dekorasyonu için detaylar söz konusu iken banyo aynasından söz etmeden olmaz. Banyonun en etkili elemanı, en ön planda olan detayı banyo aynası modelidir. İşlevselliği ile dikkat çeken banyo aynası modelleri, banyoya kattığı tasarım etkisi ile de dikkat çekmektedir. Yeni ve modern banyolar ile birlikte hayatımıza giren, yeni tasarımların boy ölçüştüğü, modern banyo ayna tasarımları da dikkat çekmektedir. Şıklık yarışına giren modern banyo aynası tasarımları, neredeyse banyonun diğer elemanlarını geri planda bırakacak niteliktedir. Özellikle banyo dolaplarına entegre olan, uyum içerisinde bulunan modern banyo aynası tasarımları ile gerçekten her yerde bulunamayacak bir tasarım çizgisi öne çıkmaktadır.

Sponsorlu Bağlantılar

modern banyo aynası tasarımları

Şıklık yarışına giren modern banyo aynaları, farklı tasarımlara ev sahipliği yapmaktadır. Dikdörtgen, kare, oval, yuvarlak, hatta asimetrik şekillerde modern banyo aynası tasarımları bulunmaktadır. Hazır olarak alınan banyo dolapları ile banyo aynası gelmekte ama siz özel olarak da modern banyo aynasını alabilirsiniz. Belki de hazır gelen bu banyo aynası yeterli olacaktır. Hazır olması, modernliğinden ve tasarım çizgisinden kayıp yaşıyor anlamına gelmez. Aynı gösterişe sahip tasarım, bu hazır banyo aynalarında da mevcuttur.

Yeni ve modern banyo aynası tasarımlarını incelemeye aldığımızda şu özellikler dikkatimizden kaçmadı:

  • Modern banyo aynası tasarımları, kendinden aydınlatmalı olarak da tasarlanmaktadır. Aynanın daha güzel bir görüntü aktarması için aydınlatmalı olarak tasarlanan modern banyo aynası satın alabilirsiniz.
  • Yeni banyo aynası modelleri, dolaplı olabilmektedir. Banyonun bu tarz gizli dolaplara ihtiyacı var.
  • Yeni, modern banyo aynaları birçok raf bölmesi ile de satılmaktadır. Banyo aksesuarlarına yer bulamayanlar için bu rafların büyük önemi var!

modern banyo aynası

banyo aynaları

banyo aynası

banyo aynası tasarımları

aydınlatmalı modern banyo aynası

dolaplı modern banyo aynası tasarımları

modern banyo aynası modelleri

modern banyo aynaları

dolaplı banyo aynaları


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Modern Banyo Aynası Tasarımları