Alternatif Site Adreslerimiz:

Klozet Kapağı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Banyolar, evin en sık kullanılan alanlarından biridir. Tüm aile fertleri tarafından banyolar gün içinde çoğu kez kullanılmaktadır. Sabah uyandığınızda ilk işiniz banyoyu ziyaret etmek olur. Aynı şekilde gün içinde, eve döndüğünüz zaman genellikle yine banyo kullanılır. Banyo dekorasyonu, güne daha zinde başlamak, günü daha huzurlu kapatmak için üzerinde durulması gereken bir konudur.

Detayların önemi dekorasyonda çok daha iyi anlaşılmaktadır. Ufacık bir değişim bile kocaman bir etki yaratabilmektedir. Banyo dekorasyonunda aradığınız bu ufak değişimi banyonuzun klozetinde yapabilirsiniz. Yeni klozet kapağı modelleri çok şık ve bir o kadar ilginç tasarımlar ile banyolarınıza yenilik ve değişim katacaktır.

klozet kapağı tasarımları

Sponsorlu Bağlantılar

Banyolarda görmeye aşina olduğumuz o beyaz klozet kapakları modasını tamamen kaybetti. Yeni tasarımlara sahip klozet kapağı modelleri ile banyo dekorasyonuna istenilen görüntü katılabilmekte. Modern, şık klozet kapağı modelleri bulunabileceği gibi ilginç, sıra dışı klozet kapağı modelleri de tasarımcılar tarafından üretilmiş. Mesela bir gitarı andıran klozet kapağı modeli bulabileceğiniz gibi, kuru kafa şeklinde de bir klozet kapağı modeli bulabilirsiniz.

klozet kapağı modelleri

Banyo dekorasyonunun bir ayrıntısı olan klozet kapağı modelleri, ufak bir parça olarak görülebilir ama klozet kapağında yapacağınız yenilik banyonuzda çoğu şeyin değişmesine ön ayak olacaktır.  Ferah bir banyo isteyenler renk renk çiçeklerin, denizi simgeleyen detayların hakim olduğu klozet kapağı modelleri ile banyolarına aradıkları ferahlığı katabilir.  “Ben biraz daha sıra dışı bir şeyler arıyorum.”  diyenler de olabilir aramızda. Akvaryum klozet kapakları çok ilginç ve sıra dışı diyebilirim. Ayrıca müzik aletlerini simgeleyen, hatta gotik tarz da bile klozet kapağı modelleri karşılaşabileceğiniz ürünler arasındadır.

klozet kapağı modelleri

klozet kapağı modelleri

klozet kapağı

klozet kapakları

klozet kapakları modelleri

klozet kapağı

klozet kapağı örnekleri

ilginç klozet kapağı modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Klozet Kapağı Modelleri