Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyolara Mika Duşakabin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hatırlıyor olmalısınız kısa süre önce polistren duşakabin modellerini paylaşmıştık. Bugün bahsedeceğimiz mika duşakabin modelleri ile polistren duşakabin modelleri ile aynıdır. Polistren duşakabinler, halk arasında mika duşakabin modelleri olarak da geçer. Bu şekilde arayan kişiler için bu konuyu özel olarak açıyoruz.

Duşakabin modelleri, artık neredeyse tüm banyolarda karşılaştığımız bir üründür. Banyoyu daha kullanışlı hale sokmak, daha dekoratif bir görünüm kazandırmak ve banyonun daha tertipli durmasını sağlamak için duşakabin modelleri kullanırız. Farklı farklı duşakabin modelleri vardır. Kalitesine ve üretim malzemesine değişen bu modelleri temperli cam, polistren (mika), kompakt duşakabin modelleri olarak sınıflandırılmaktadır. Ekonomik sınıfa dahil olan mika duşakabin modelleri, her bütçeye hitap etmektedir. Uygun fiyatlar ile satışa sunulan mika duşakabin modelleri, çoğu ev sahibinin tercihidir.

mika duşakabin

Sponsorlu Bağlantılar

Mika duşakabin modelleri, desenli ve buğulu camı ile dikkat çekmektedir. Küçük alanları daha dar gösterebilir bu buğulu cam ama yine de banyoyu başka kişilerin kullanımına da sunmaktadır. Buğulu camı bu nedenle tercih sebeplerinden bir diğeridir.

Duşakabinlerin profili dikkat etmeniz gerekenler arasında bulunmalı. Duşakabinin iskeleti olan bu profiller, kaliteli alüminyumdan üretilmelidir. Parlak krom, mat ve beyaz seçenekleri ile profiller, mika duşakabin modelleri alırken karşınıza gelir. Banyonuzu baz alarak profil seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

mika duşakabin modelleri

Kare, oval ve iki duvar arasına gelecek şekilde tasarlanan mika duşakabin modelleri uygulanan alanın büyüklüğüne ve duşakabin camına ait olan desene göre fiyat çizgisini belirlemektedir. Hazır üretilen bir mika duşakabin alabileceğiniz gibi duş teknesine özel bir mika duşakabin de yaptırabilirsiniz.

mika duşakabinler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyolara Mika Duşakabin Modelleri