Alternatif Site Adreslerimiz:

Polistren Duşakabin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Günümüz banyolarının vazgeçilmezi duşakabinlerdir. Birçok çeşiti ve farklı modeli ile karşımıza gelen duşakabinler, banyoları daha kullanışlı bir hale sokmak için idealdir. Hem estetik bir görünüm sergilemek, hem de banyo esnasında etrafa saçılan suyu engellemek için duşakabinler tercih edilmektedir. Banyonuzun daha derli toplu olmasını istiyorsanız, banyo duşakabin modellerinden satın almalısınız. Duşakabin sayesinde banyonuzu, duş esnasında evdeki diğer kişilerin kullanımına da açabilirsiniz. Duşakabinler özellikle çocuklu ailelerin kesin satın alacağı banyo ürünleri arasında bulunmaktadır. Bunu tahmin etmek çok da zor olmaz, sanıyorum.

Duşakabin modelleri kendi içinde sınıflara ayrılmaktadır. Bunların en başlıcaları: temperli cam duşakabinler, polistren duşakabinler ve kompakt duşakabinlerdir. Bütçeniz konusunda sıkıntı yaşıyorsanız kesinlikle polistren duşakabin modellerine göz atmalısınız. Diğer duşakabin modellerine göre daha ucuzdur ve ucuz olması onun kullanışsız olması anlamına gelmez. Halk arasında mika duşakabinler olarak da bilinen polistren duşakabin modelleri, desenli modelleri ile banyolara zenginlik katmakta.

polistren duşakabin modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Polistren duşakabin modelleri ekonomik sınıfa girmektedir. Eğer banyonuz küçük ise cam, geçirgen özelliği bulunan temperli duşakabin modellerinden satın alabilirsiniz ama ideal boyutta ise polistren duşakabin modelleri kullanışlılığı ile yetecektir. Güzel bir duş teknesi ile de bir bütün sağlandığında aradığınız banyoya ulaşmak zor olmasa gerek.

Polistren duşakabinler kendi içinde de çeşitlere ayrılmakta. Kare, oval ve iki duvar arasına gelecek şekilde tasarlanmış modeller bulunmaktadır. Hazır duşakabinlerden satın alabileceğiniz gibi özel olarak da polistren duşakabinlerden yaptırabilirsiniz. Desenli ve içeriği göstermeyen yapısı ile polistren duşakabinler kullanışlıdır. Ev içinde sadece bir adet banyosu bulunanlar, banyoyu daha kullanışlı bir hale getirmek için polistren duşakabin satın alabilir.

polistren duşakabin

polistren duşakabinler

polistren duşakabin modelleri

polistren duşakabin modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Polistren Duşakabin Modelleri