Alternatif Site Adreslerimiz:

Dar Banyolar İçin Dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar

 

Hayatın neler getireceği hiç bir zaman belli değil. Şu söz gerçekten çok doğru: "Ne oldum değil, ne olacağım demeli." Her zaman aradığımız, istediğimiz şeylere sahip olamayabiliriz. Tek yapmamız gereken pes etmemek. Dezavantajları, avantaja çevirmek. Eğer küçük, dar banyonuzu bir hayal kırıklığı ve dezavantaj olarak düşünüyorsanız yapmanız gereken bellidir. Dar banyomu nasıl daha kullanışlı ve geniş gösterebilirim? Bunun için devamlı araştırma yapabilirsiniz. Sadece bu yazıya bağlı kalmamanızı öneririm. Dar banyo dekorasyonu örneklerine göz atarak, yeni fikirler edinebilirsiniz.

dar banyo tasarımı

Dar banyolar için dekorasyon

Sponsorlu Bağlantılar
  • Dar alanların kurtarıcısı açık renkler, banyo dekorasyonu için kullanmanız gerekli başlıca detaylardan biridir. Zaten dar bir alanda koyu renkler sizi boğacaktır. Kendiniz test ederek bu kanıya ulaşabilirsiniz.
  • Açık renklerden sonra size önerebileceğim en iyi taktik ise aynalarla ilgilidir. Banyolarda ayna olmadan olmaz. Tüm büyük, küçük banyolarda aynaya rastlarız. Dar banyo dekorasyonu yapanlar şuna dikkat etsin: büyük çaplı ayna kullanarak ve daha fazla aynaya yer vererek banyonun olduğundan daha geniş görünmesi sağlanabilir.
  • Banyoların olmazsa olmazı bir diğer yapı ürünü seramik fayanslardır. Fayans alırken eğer banyonuz da müsaitse büyük ebatlı fayanslara yönelin. Bu da banyonuzun olduğundan daha geniş görünmesine yardımcı olacaktır. Dikkat etmeniz gereken nokta: daha desensiz ve sade banyo fayanslarına yönelmektir. Bunu atlamayın, lütfen!
  • Geçirgenli ürünler kullanmak dar alanlar için avantaj her zaman. Mesala bir duşakabin kullanacaksanız, geçirgen yani cam olmasına önem verebilirsiniz. Polistren duşakabin kullanırsanız, geçirgen olmadığından banyonuzun daha dar gözükmesine yol açacaktır.
  • Son olarak şunu da unutmayın. Küçük banyolar için banyo dolabı alırken büyük ebatlı dolaplar yerine daha sevimli, daha küçük ve yine ihtiyacınıza yönelik bir banyo dolabı satın almalısınız.

Dar banyo dekorasyonu yapacaklar için aktaracaklarımız bu kadar. Şimdi örneklere göz atın ve öğrendiklerinizi pekiştirin.

dar banyo

dar banyo dekorasyonu

dar banyolar

dar banyolar için dekorasyon

dar banyolar için dekorasyon

dar banyo örnekleri

dar banyo

dar banyo dekorasyonu

dar banyolar

dar banyolar için çözümler


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Dar Banyolar İçin Dekorasyon