Alternatif Site Adreslerimiz:

Cam Duşakabin Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Duşakabinlerin avantajları saymak ile bitmez. Mecazi olarak söylesek de bunu, duşakabin modellerinin özelliklerini saymaya çalışalım öncelikle. Duşakabinler, banyo veya duş sırasında etrafa su saçılmasını engellemektedir. Duşakabinlerin asıl görevi ve amacı budur. Banyo esnasında, çoğunlukla çocuklu ailelerde etraf savaş alanına dönmekte. İşte tam bu noktada görev yerine geçen duşakabin modelleri, o anlık suların etrafa saçılmasına mani olmaktadır. Bu da tabii ki, banyo ardından etrafı toparlama zahmetinde bulunmanızı engelleyecektir. Zaten o banyo keyfinin ardından, etrafı toparlamak insanı bunaltır doğrusu.

Duşakabin modelleri etrafa saçılan suyu engellemenin yanı sıra sıcak suyun etrafa saçtığı sıcak buharı da engellemektedir. Banyonuzda bulunan mobilyalarınız, direk o nemli ve sıcak buharın etkisinde kalmamış olur böylece. Banyo mobilyalarınızın kullanım ömrü, bu şekilde artacaktır.

cam duşakabin

Sponsorlu Bağlantılar

Duşakabinlerin özellikleri arasında ortama kattığı dekoratif görüntü de bulunmaktadır. Desenli duşakabin modellerinin ortaya çıkış noktası da budur. Plastik, mika, cam gibi farklı duşakabin alternatifleri vardır. Cam duşakabin modelleri, çok daha şık durmakta ve banyoya kattığı değer gözle görülmektedir. Cam duşakabin modelleri, kesinlikle sizi korkutmasın. Çünkü temperli cam duşakabin modelleri herhangi bir kırılma anında parça parça olmaktadır. Bu da tehlikeyi en aza indirgemektedir. Çocuklu ailelerin en büyük korkularından biri bu. Siz yine de cam duşakabin modelleri arasından bir ürün seçtiyseniz, banyo sırasında çocuğunuzu gözetmekten alıkoymayın kendinizi.

Cam duşakabin modelleri ile banyonuza modern bir sunum katabilirsiniz. Desenli ya da sade düz bir cam duşakabin modeli ile bu aradığınız görselliğe ulaşabilirsiniz. Diğer duşakabinlere göre biraz da olsa pahalı olan bu cam duşakabin modelleri, fiyatına değer bir izlenim katar banyolara.

Örnek, modern cam duşakabin modellerine göz atalım dilerseniz.

cam duşakabin modelleri

cam duşakabin

modern cam duşakabin

cam duşakabinler

cam duşakabin modelleri

cam duşakabin örnekleri

cam banyo duşakabin

banyo cam duşakabin modelleri

duşakabin modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Cam Duşakabin Modelleri