Alternatif Site Adreslerimiz:

Modern Lavabo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Modern çağın getirdiği yenilikleri sadece mutfaklarda veya diğer odalarda değil de, artık banyo lavabolarında da görmeniz mümkün. Son dönemlerde en iyi tasarımcılar tarafından tasarlanan bu modern lavabo modelleri görenleri kendilerine hayran bırakacak nitelikte. Sade tasarımı ve bir o kadar da çekiciliği ön planda tutan modern lavabo modelleri, banyonuzu evinizin en gözde yerlerden biri haline getirecektir. 

modern lavabo modelleri

Teknolojinin hızla gelişmesiyle tasarımcıların da hayal gücü sınır tanımamakta ve olağanüstü güzellikte lavabolar tasarlamaktadırlar. Bazen o kadar çok seçenek sunuluyor ki karşımıza, acaba tercihimizi hangisinden yana kullansak diye tereddütte kalabiliyoruz. Bunun önüne geçmek için banyonuzun tavan yüksekliği, genişliği ve duvar renklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmanız gerekmektedir. Şayet çok büyük bir lavabo modeli seçerseniz hem kullanım alanınızı daraltmış hem de banyonuzun görüntüsü açısından kötü bir görünüm oluşturmuş olursunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Günümüzde artık klasik lavabo modelleri yerine daha modern daha kullanışlı olan lavabolar üretilmekte ve tercih edilmektedir. Eskiden üretilen, sadece beyaz renkteki lavabolar günümüzde artık gökkuşağı gibi rengarenk ve cıvıl cıvıl renklerde üretilmiş, bunun yanı sıra üzerinde işlemeler ve motifler de ekleyerek adeta sanat eserleri oluşturulmuştur.

modern lüks lavabo modelleri

Bir lavabo modeli seçerken kullanılmış olan malzeme konusunda son derece hassas olunmalıdır. Şıklığı kadar ihtiyacınıza cevap verebilmesi de göz önünde bulundurulmalıdır. Ufak bir tüyo vermek gerekirse, binaların karanlık tarafında kalan banyolarda aydınlığı sağlayabilmek için lavabonuza uygun, daha açık tonlarda bir banyo dolabı tercih etmeniz gerekir. Aydınlık tarafta olan banyolar için ise yine lavabonuzla uyumlu daha koyu renklerde bir banyo dolabı seçerseniz kullandığınız alanı hem daha şık hemde daha ferah göstermiş olursunuz. Eğer banyonuza daha da canlılık katmak istiyorsanız spot ışıklar yerine lavabonuzu çevreleyen neon renklerdeki ışıkları ve daha modern görünümlü muslukları kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.

modern lavabo

lavabo modelleri

modern lavabo tasarımı

ilginç lavabo modelleri

modern lavabolar

modern lavabo modelleri

lavabo modelleri

modern ikili lavabo modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Modern Lavabo Modelleri