Alternatif Site Adreslerimiz:

İlginç ve Modern Küvet Tasarımı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bugün biraz çizgimizin dışına çıkacağız. Eh, artık kalıplaşan çizgiler dışına çıkmanın zamanı geldi diye düşünüyorum. İşte bu noktada çizgimizin dışını, ilginç ve özel tasarıma sahip olan, aşağıda yer alan modern küvet tasarımı için ayırıyoruz. İlk denememiz için çarpıcı ve bir o kadar da etkileyici, bu ilginç küvet tasarımı.

ilginç küvet

Bahsettiğimiz bu modern ve ilginç özellikleri bulunan küvet, adeta bir kayığı andırmakta. Zaten tasarımcısı Wieki Somers, bu etkileyici tasarımı tekne üzerinde balık tutan bir balıkçıdan esinlenmiş. Hem modern bir çizgiye sahip olan bu ilginç küvet, ahşap kaplaması ile birlikte doğallığı banyoya taşımakta. Hem duş keyfinin verdiği rahatlık hem de ahşabın o dinlendirici doğallığı, bu küvet tasarımı ile en derinlere kadar hissedilebilir.

Sponsorlu Bağlantılar

modern küvet tasarımı

Sabah, erken bir saate uyandığınızı düşünün. O anki uyku sersemliği, sizi bu kayık şeklindeki küvet sayesinde, eşsiz bir gezintiye çıkartacaktır. Bu keyfi yaşamak için yazıdaki örnekleri baz alarak, özel bir tasarım yaptırabilirsiniz. Banyonuzu ziyaret eden misafirleriniz içinde etkileyici bir ürün olacaktır bu ilginç ve bir o kadar modern küvet tasarımı.

ilginç kayık küvet tasarımı


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon İlginç ve Modern Küvet Tasarımı