Alternatif Site Adreslerimiz:

Örnek Banyo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ev içerisinde yer alan odaları tarttığımız zaman banyoların genellikle en az zaman geçirilen yer olduğunu görebiliriz. Bazı istisna durumlar olabilir. Örneğin dışarı çıkacaksınız ve hazırlanıyorsunuz. Yatak odanızda tuvalet masanız yoksa eğer banyonuzda hazırlanacaksınızdır. Bayanların süslenmelerinin uzun zaman aldığını varsayarsak, banyolarda geçirilen bu zamanın istisna durumlar arasında yer aldığını görmek daha kolay oluyor. Her iki durumda da şık ve kullanışlı bir banyoya sahip olmak istersiniz herhalde. Bunun için banyonuzu doğru bir şekilde dekore etmek, öncelikleriniz arasında bulunmalı. Genel anlamda baktığımız zaman banyoların diğer odalar kadar bu dekorasyonu hakkettiğini görebiliriz. Şöyle düşünün: Güne başladınız, banyoda size aşılanan huzur ve mutluluk daha günün başlangıcında kendini hissettirecektir. Böyle bir banyoya sahip olmak için var olan banyonuzun dekorunu değiştirmeniz gerekebilir ya da yeni bir eve taşınacaksanız, halihazırda olan banyonuzda ufak değişiklikler yapmanız gerekebilir. Ne yapacağınız, hangi değişiklikleri yapacağınız hakkında en ufak bir düşünceniz yoksa, örnek banyo modelleri işinize yarayacaktır. Banyonuzun büyüklüğüne ve yapısına göre uygun seçimler yapmak için derlediğimiz örnek banyo modelleri arasında göz gezdirebilirsiniz. Bu örnek banyo modelleri içinde beğendiğiniz çalışmalar olabilir. Kendi banyonuz için bu çalışmalardan esinleneceğiniz projeleri yürüterek, istediğiniz bir banyo modeline sahip olabilirsiniz. Keyifli incelemeler...

örnek banyo modelleri

örnek banyo modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Banyonuza uyumlu ve ona yakışacak bir renk, mavi... Beyaz fayansları fon olarak kullanabilir, mavi ve lake banyo dolapları ile banyonuza şıklık katabilirsiniz.

banyo örnekleri

Türk ailelerin evlerine göz attığımız zaman kırmızının banyolara ne kadar yabancı olduğunu farketmemek mümkün değil. Hatta en az kullanılan bir ton. Ama unutulan birşey var, kırmızının cazibesi ve albenisi...  Banyonuz biraz genişse eğer kırmızıya ister dolaplarınızda, isterseniz ise aksesuarlarınızda yer ayırabilirsiniz.

örnek banyo resimleri

örnek modern banyo modelleri

örnek banyo modelleri

Küçük ve sizi sıkan bir banyonuz mu var? Örnek banyo modelleri arasından yukarıdaki dekorasyon size göre diyebilir miyiz? Açık tonlar ile küçük banyonuzu daha ferah göstermek sizin elinizde. Doğal bir ferahlık yaratmak için de yeşilin ve ahşabın tonlarını unutmamak gerekli. Ölçülü olmak şartıyla tabii ki.

örnek banyo

Bu ferahlık size yeter mi peki? Herşey beyaz, renklendirme fayanslarda ve aksesuarlarda kullanılan tonlar ile çok iyi yansıtılmış. Yukarıdaki örnek banyo modelini de dikkate alabilirsiniz.

örnek banyo dekorasyon

örnek banyo modelleri

Örnek banyo modelleri arasında bayanların hayran olacağı bir banyo dekorasyonu... Pembe ve beyaz, banyo dolabında hakim. Modern çizgili banyo ile bu renkler adeta benzersiz bir görselliğe bürünmüş.

örnek banyo

örnek banyolar

Hayatımıza baktığımızda doğal yaşamdan ne kadar uzak kaldığımızı fark etmemek elde değil. Bunun farkındaysanız, banyolarınızda ufakta olsa doğal yaşamı andıracak düzenlemeler yapabilirsiniz. Yukarıda yer alan örnek banyo modelindeki gibi duvarlarınızı fayans yerine, taş kaplama ile doldurabilirsiniz.

örnek banyo modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Örnek Banyo Modelleri