Alternatif Site Adreslerimiz:

Renkli Banyo Dolapları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Renkler kişiliğinizi bir nebze de olsa yansıtmaktadır. Renk seçimleriniz ile düşüncelerinizi vurgulayabilisiniz. Düşüncelerinizin bir kısmını da banyolarınızda hissetmek, sizi rahatlatacak ve banyoya girdiğinizde çıkmak istemeyeceğiniz bir alana kavuşturacaktır. Banyo dolaplarının yenilenme zamanı geldiğini düşünüyorsanız, renkli banyo dolapları modelleri ile zevklerinizi ve düşüncelerinizi konuşturmanın tam zamanı. Cıvıl cıvıl renkler adeta size bir bahar ve yaz esintisinin kapılarını açacak. Evimizin her alanında hissedebileceğimiz bu renkler, renkli banyo dolapları ile banyolarımızda da hakim olabilir.

Mor, kırmızı, pembe, sarı, turuncu... Doğanın bize sunduğu bu canlı renkler ile banyo dolaplarınız bir bütün haline gelecek ve size pozitif bir enerji sunacak. Şıklık, renkler ile birleşince ortaya çıkan görselliği siz düşünün. Banyonuzun atmosferini olduğu gibi değiştirecek renkli banyo dolaplarını edinmenin zamanı değil mi sizce?

Renkli banyo dolapları modelleri ile modern çizgiler birleşince ortaya hayran olacağınız tasarımlar çıkmış. Derlediğimiz bu banyo dolaplarına göz atarak,  fikir edinebiliriz.  Emin olun bu örnek banyo dolaplarına göz attıktan sonra banyonuzu bir an önce değiştirmenin yolunu arayacaksınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük ve daha küçük banyolar için uygun olan renkli banyo dolapları...

renkli banyo dolapları

Kırmızının ihtişamı ve tutku dolu duyguları yaydığı bilinmekte. Banyonuzda bu tutkunun hakim olmasını ister misiniz? Cevabınız evetse, banyonuza uygun kırmızı bir banyo dolabı satın almalısınız.

kırmızı renkli banyo dolapları

Şu estetik duruşa hayran olmadan geçmek mümkün değil. Parlak kırmızı renkli banyo dolapları, modern çizgiler ile bir bütün içerisinde sergilenmiş.

pembe banyo dolapları

Renkli banyo dolapları, sadece büyük banyolarda kullanılacak diye birşey yok. Küçük bir banyonuz varsa, onu pembe renkli ufak dolaplar ile canlandırabilirsiniz.

mavi renkli banyo dolapları

Banyo ile en kolay uyum sağlayacak bir ton, mavi... Suyu ifade eden bu renk, banyo dolaplarınız ve banyonuz ile kolay bir uyum sağlayacaktır. Aksesuarlarınızı, fayans renklerini düşünerek ve mavinin doğru tonunu yakalayarak bu uyumu gerçekleştirebilirsiniz.

renkli banyo dolapları modelleri

renkli banyo dolapları

renkli modern banyo dolapları

Sadece kırmızı, mor, mavi gibi renkler değil; alışık olmadığımız renkler de renkli banyo dolapları arasında bulunmakta. Turuncu renkli bu banyo dolabı, ufak yapısı ve rengi ile çok şık duruyor değil mi?

turuncu renkli banyo dolapları

mor banyo dolapları

Ben mordan vazgeçemiyorum, ya siz?  Banyo dolabınızda isterseniz mor tonunu görebilirsiniz. Mor renkli banyo dolapları ile banyolarınızı kıskanacaksınız.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Renkli Banyo Dolapları