Alternatif Site Adreslerimiz:

Lavabo Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Gelişen dekorasyon dünyasında yepyeni modeller ve fikirler ortaya çıkıyor. Bu gelişim sürecinden lavabo modelleri de nasibini almış. Modern tasarımlar ve birbirinden ilginç ürünler lavabo modelleri ile banyolarımıza taşınıyor. Estetik görünümlü lavabo modelleri, banyolarını yenilemek isteyenlerimiz için birebir. Bu tasarımlardan uzun süre kullanmanıza rağmen bıkmanız mümkün değil, bence. Hem şık hem de albenisi bulunan bu lavabo modellerinin bulunduğu bir banyoya sahip olmak kim istemez? Modern ürünlerin yanı sıra ilginç lavabolardan da bahsedeceğiz, bu yazımızda. Bu tasarımları tercih etmek biraz zor olabilir ama incelemesi bile yeter. Bir kafe veya eğlence mekanınız varsa, bu ilginç lavabo modellerinden satın alabilirsiniz. Çok uygun bir seçim olacaktır.

lavabo modelleri

ilginç lavabo modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Kıvrımlı, oldukça estetik, aynı zamanda ilginç bir lavabo modeli görüyoruz bu örnekte. Çocuklarınız varsa, böyle bir seçim hiç uygun olmaz. Devamlı banyoyu toparlamak için uğraşırsınız. 

modern lavabo modelleri

şık lavabo modelleri

Modern lavabo modelleri, klasik lavaboların pabucunu dama atıyor. Yukarıda yer alan iki örnek, bu modernlik ve şıklığı çok iyi yansıtmış. 

kahverengi lavabo

Doğal bir görünüm elde edebilmek için, toprak tonlarında bu lavabo modelinden kullanabilirsiniz. 

modern mutfak lavabo modelleri

Mutfağınızda, alıştığımız lavabo modelleri artık demode oldu. Modern formlu ve kıvrımlı bir mutfak lavabo modelinden bir an önce edinin.

şık lavabo modelleri

ilginç lavabo modelleri

Gösterişi seven bayanlarımız için özel tasarlanmış bir lavabo modeli.

çocuk banyoları için lavabo modelleri

Çocuklarınıza özel bir banyonuz varsa ya da eğlenceli biriyseniz, bu örnekte ki gibi bir lavabo seçimi de doğru tercih olacaktır. Farklı renk seçeneklerinin olması, her zevke hitap etmesini kolaylaştırmış.

limon desenli lavabo

Artık bir limondan bile ilham alınarak, çok hoş tasarımlara imza atılabilir. Bu da o çok hoş tasarımlar arasında yer alan bir lavabo örneği.

akvaryum lavabo

İlginç bir akvaryum modeli mi yoksa ilginç bir lavabo modeli mi? Banyonuzda böyle bir lavabonun bulunması, kesinlikle sizin farkınızı ortaya koyacak. 

cam lavabo

Görmeye alışık olmadığımız, camdan üretilen lavabolarda yeni trendler arasında bulunuyor. Bu örnekteki ürün biraz daha ilginç. Lavabonuzu değiştirmeyi düşünüyorsanız, cam modellere de bakmayı unutmayın.

led aydınlatmalı lavabo modelleri

Led aydınlatmalar artık dekorasyonun bir parçası haline geldi. Böyle bir led aydınlatmaya sahip lavabo modeli, ne kadar şık. Bu modeller arasından seçim yapmamı isterseniz, ben bu son modelde karar kılarım herhalde.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Lavabo Modelleri