Alternatif Site Adreslerimiz:

Banyo Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Belki dekorasyonda çok fazla önem verilen alanlardan biri değildir , banyolar.Bunun nedeni , banyolarda geçirilen zamanın fazla olmadığından dolayı olabilir.Ama evinde uyguladığı dekorasyon akımını her alanda hissetmek isteyenler ve bu hissi doya doya yaşamak isteyenler, banyo dekorasyonu için kendine örnek alabilecek modeller arayabilir.Ferah , modern çizgilerle donatılmış, teknolojinin hikmetlerinden faydalanmış bir banyo dekorasyonu... Kimin hayali ve aradığı bir banyo olmaz ki?

Bugün size , derlediğim banyo resimleri ile bir sunum yapacağım.Bu banyo resimleri arasında  muhteşem,harika,çok ilginç,çok güzel diyebileceğiniz örnekler yer alacak.

banyo resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Romantik vakitler geçirilebilecek bir banyo tasarımına ne dersiniz? Yanıtınız evet , sanıyorum.Geniş bir banyonuz varsa  hem duşakabin, hem de küvet bulundurabilirsiniz.Koyu renklerde fayans modellerini seçebilir , bu örneğe yakın bir banyoya sahip olabilirsiniz.

mor banyo dolapları

mor banyo dolabı

Morun cezbedici görünümü , yukarıdaki iki farklı banyo örneğinin içine işlemiş.Beyazın hakim olduğu bir banyoda, dolaplarda yer vereceğiniz mor ; hem sizi yormayacak ve kendisine hayran bırakacak bir atmosfer sunuyor.Ayrıca fazlalıklardan kurtularak , sade ve sakin bir alan oluşturabilirsiniz.

kırmızı banyo dolabı resimleri

Banyo resimleri arasında tutkulu , ihtişamlı duruşu ile bir örnek görüyorsunuz.Bu tutku ve ihtişam: dolapta , duvarlarda ve aksesuarlarda kullanılan kırmızının kendisine hayran bırakan tonu ile yakalanmış.

ufak banyo resimleri

Ufak bir banyonuz varsa , bu tarz bir banyo düzeni düşünebilirsiniz.Banyonuz ufak diye üzülmeyin.Şıklığı,kullanacağınız aksesuarlar ile elde edeceksiniz.

banyo resimleri

Farklı bir banyo dolabı... Beyaz ve sarı rengi ile ön plana çıkmakta.

şık banyo

banyo dekorasyonu

banyo resimleri

modern banyo resimleri

sevimli banyolar

ilginç banyolar

Yazımızın başında ilginç diyeceğiniz banyo resimleri de olacağını belirtmiştik.Farklı duşakabini ile ilginç bir banyo dekorasyonu görüyorsunuz.

çocuk odası banyoları

Çocuk odalarına ait bir banyonuz var ise , renklerin canlılığından faydalanın.

şık banyolar

Banyonuzun duvarına, böyle bir resmi ufak fayanslar ile kaplatabilirsiniz.Kesinlikle , banyonuzun havasını değiştirecek.

banyo resimleri

Doğal bir şıklık... Siz de yeni laminant parkelerin özelliklerinden faydanabilir , zemini laminant parke ile kaplatabilirsiniz.Bu yeni laminant parkeler , sudan etkilenmemektedir.

ferah banyolar

Şıklık , sadelik ve modern çizgilerin  banyonuzda yer almasını istiyebilirsiniz.Yukarıda gördüğünüz banyo resmi,bu aradığınız özellikler ile donatılmış.Doğal bir görünüm banyo dolaplarında ve raflarda kullanılan ahşap tonu ile yakalanmış.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Banyo Dekorasyon Banyo Resimleri