Alternatif Site Adreslerimiz:

Pergole Resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

 

Pergole Resimleri

Direk ve sütünler kullanılarak tasarlanan ve özellikle yazlık evlerin kapı önünde tercih edilen bir tasarım olan pergole modellerinin kullanımı her geçen gün artıyor. Bahçenizde keyifli bir ortam yaratmak için, farklı renk ve tasarım seçenekleri ile tercih edebileceğiniz pergole modelleri, en güzel ve en yeni tasarımları ile galerimizde yer alıyor. Yaz geliyor… Yaz gelmeden yazlık evinizin dekorasyonunu tamamlamak istiyorsanız, kapı önünde kullanacağınız pergole tasarımlarından satın almayı ihmal etmeyin.

pergole dekorasyon resimleri

Sponsorlu Bağlantılar

Üstü tamamen kapalı ya da yarı açık şekilde tasarlanan ve altında sandalye masa takımı koyarak, yazın en sıcak ve güneşli saatlerinde bile bahçede oturmanıza olanak sunan bu ürünleri, yapı marketlerinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Özellikle Praktiker ve Bauhaus mağazalarında bu tarz ürünlerin birçok farklı modelini satın alabilirsiniz. En az kamelyalar kadar tercih edilen, hem kışlık hem de yazlık evinizde kullanabileceğiniz, üstü yarı açık ya da kapalı olduğu için her alanda kullanabileceğiniz pergole modelleri, üzerine bitki koyularak kullanıldığı için oldukça da pratik ve şık bir kullanıma sahiptir.

Yazın havuz kenarında doğal bir görünüm yaratmak, tarz bir alan oluşturmak için siz de bahçeye konumlayacağınız pergole modelleri ile yazı daha keyifli bir hale getirin. Altında aileniz ve arkadaşlarınız ile otururken, havuzu seyretme imkanınız olacak. Kamelya yerine daha şık ve daha pratik bir tasarım arıyorsanız, siz de pergole modellerini tercih edebilirsiniz. 

pergole resimleri

pergole

pergole modelleri

pergole resimleri

modern pergole resimleri

pergole örnek resimleri

pergole modelleri resimleri

bahçe için pergole

ahşap pergole resimleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Pergole Resimleri