Alternatif Site Adreslerimiz:

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz kapınızı çalmaya başladı . Bu havada hala evinizde mi oturuyorsunuz? Şimdi , doğanın ve sokağın tadını çıkartma zamanı... Bana bahçem yeter diyorsanız ve bahçenizde , terasınızda vakit geçirmek de size yeticekse , Bellona bahçe mobilyalarına göz atmanızı tavsiye ederiz.20 çeşit bahçe mobilya ve masa takımına bünyesinde yer veren Bellona , yaza iddaalı giricek. Bu 20 çeşit modelin arasında 6 tanede yeni bahçe mobilyası yerini almış vaziyette.Her bütçeye ve zevke uygun olan Bellona bahçe mobilyaları arasından tercih yapabilirsiniz.

Bellona bahçe mobilyalarında dikkatimizi çeken unsur , yeni modellerin çoğunlukla açık renk tonlarına sahip olması.Tabi ki ahşap ve koyu tonlu ürünlerde gözümüze çarpıyor.

Bir kaç farklı modeli size sunucaz.İnceleme yapıcağımız Bellona bahçe mobilyaları ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

bellona bahçe mobilyaları

İlk olarak klasik bir ürünle karşınıza çıkıyoruz.Bellona Tango bahçe mobilyaları , yuvarlak bir orta masaya sahip. Böylece dar balkonlarda rahat bir yerleşime kavuşabileceksiniz.Bu bahçe mobilya takımının fiyatı 1524 TL.

bellona bahçe mobilyaları

Bu model ise yeni bahçe mobilyalarından.İsmi Clare, olan ürünün kare masası mevcut.Açık tonlarda dizayn edilmiş bu bahçe mobilyası son derece ferah bir ortamın kapılarını açıcak.Ürün 1594 TL  gibi bir fiyatla karşınıza çıkıyor.

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Bellona bahçe mobilyalarından biri olan Begonya , mini bir takımla bahçelerinizde hoş bir görünüm sunmaya hazır.1 adet ikili , 2 adet tekli ve bir adet orta sehpası mevcut olan bu ürün 1366 TL gibi bir fiyatla bahçenizde...

bellona bahçe mobilyası

Şimdi karşınızda çok şık ve modern bir model...  Bellona mobilyadan gloria mini takım.Ürün fiyatı 1150 TL.Bu bahçe mobilya modelide 1 adet ikili , 2 adet tekli ve bir adet orta sehpadan oluşmakta.

Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Bellona Fiesta yuvarlak masa takımı yeni modeller arasında... Ürünün fiyatı 1455 TL.

Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Daha geniş bir aileye mi sahipsiniz;  yada dostlarınız , misafirlerinizle bahçe keyfi mi yapmak istiyorsunuz?  Kalabalık ailelere uygun bir olan Bellona Begonya oval masa takımı 2436 TL.

bahçe mobilyaları

Sempatik bir tarzı olan  Bellona Gonca ,yuvarlak masaya sahip bir  bahçe mobilya takımıdır. 1630 TL  gibi bir fiyatla , bahçelerinizde keyifli vakitler yaşatmaya hazır.

İncelememize burda son veriyoruz .Diğer modelleri görmek için Bellona mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca sitemizi takip ederek de ulaşabilirsiniz.Bellona bahçe mobilyaları bana göre değil diyorsanız , bellona bahçe salıncaklarına göz atmanızı öneririz.

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Bellona Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları