Alternatif Site Adreslerimiz:

Kış Balkonu Dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kışın keyfi de bir ayrı… Yağmurun sesi, toprak kokusu, karın o görselliği, lapa lapa yağışı… Bu keyfi doruk noktalarında yaşamak ise bambaşka bir duygudur, tabii ki.

Ev dekorasyonunda kışın keyfini sürmek mümkündür. Kış balkonu dekorasyonu ile bu doğal harikadan keyif alabilirsiniz. Kar yağarken bir kahve içmenin, kitap okumanın keyfi hiçbir şey de yok bizce. Aynı şekilde o,  yağmurun enfes sesiyle de çay yudumlamak...

kış balkonu dekorasyonu

Sponsorlu Bağlantılar

Kış balkonu dekorasyonu için balkonun konumunun önemi var. Biraz geniş ve hoş bir manzarası olan bir balkonunuz varsa, kış ayları için onu özel bir balkona çevirebilirsiniz. Etrafının tamamen özel cam uygulamaları (cam balkon vs.) ile kaplanması sayesinde, bir kış balkonu elde edebilirsiniz. Bahçeli bir eviniz varsa eğer kış balkonu yerine, kış bahçesi oluşturmanız çok daha zevkli alanlar dekore etmenize olanak kılacaktır. Aslında, kış balkonu diye tabir ettiğimiz bu uygulama kış bahçesi olarak adlandırılmaktadır. Tabii ki artık bahçeli müstakil evlerin varlığının yok olduğu şu günlerde, bunu katlı apartmanlarda balkona uygulamak zorunda kalmaktayız. Aynı zevki tatmasak da kış bahçesinin o atmosferini, kış balkonuna taşıyabiliriz.

Kış balkonunda bir ısıtıcı kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra kış balkonu dekorasyonu için bahçelerde kullanılan o ufak ve sevimli bahçe koltuklarından balkona yerleştirebilirsiniz. Çeşitli saksı, aydınlatma gibi detaylarla da kış balkon dekorasyonunu hareketlendirmek sizin elinizde. Şu kış bahçesi ve kış balkonu örneklerine bakarak da fikirler edinebilirsiniz.

kış balkonu

kış balkonu dekorasyonu

kış balkonları

kış balkon dekorasyonu

kış balkonu modelleri

kış balkonu dekorasyon modelleri

kış balkonu tasarımları

kış balkonu kış bahçesi

kış balkon dekorasyon


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Kış Balkonu Dekorasyonu