Alternatif Site Adreslerimiz:

Veranda Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaza sayılı günler kala, evinizin verandasının dekorasyonunu yeniden gözden geçirmeye ne dersiniz? Aileniz ve sevdiklerinizle uzun sohbetler yaptığınız, kahvenizi yudumlarken içinizi huzurla dolduran evinizin verandasında, ahşap dekorasyon özellikle ön plana çıkıyor. Evin içindeki en iyi dinlenme alanı olan veranda, özellikle müstakil evlerde yer alır.

Eski Amerikan filmlerinde sıkça karşımıza çıkan bu alanı siz de kendi evinizde yaratmak için, evinizin giriş bölümündeki balkonu tamamen cam olarak kaplattıktan sonra kendi verandanızı dekore etmeye başlayabilirsiniz. Özellikle yazlık evlerde karşımıza çıkan ya da şehirden uzaktaki evlerde yer alan verandalar, doğru dekore edildiğinde ilkbahar ve yaz sezonunu en iyi şekilde geçirmenizi sağlar. Peki, veranda dekorasyonu nasıl olmalıdır?

Öncelikle veranda dediğimiz alan bahar ve yazlık bir alan olduğu için, ahşap ve hasır mobilyalar kullanmalısınız. İç mekan ürünleri yerine dış mekan ürünleri, veranda dekorasyonu için daha doğru bir seçimdir. Hasır koltuklar ve hasır sehpa, bu alanın dekorasyonu için iyi bir seçim olacak. Yerde de halı yerine kilim tercih edin. Evinizin verandasını sonbahar ve kış aylarında da kullanmaya devam etmek istiyorsanız, şömine yaptırmayı da ihmal etmeyin.

Sponsorlu Bağlantılar

veranda dekorasyonu

Veranda dekorasyonu için önereceğimiz renkler ise soft renkler olacak. Beyaz, pudra rengi, açık yeşil, açık mavi tonlarında yastıklar ile hareketlendireceğiniz hasır koltuklarınızın üzerinde keyifli bir bahar günü geçireceksiniz. Veranda dekorasyonu yaparken, mekanda çiçeklerden yardım almayı da ihmal etmeyin.

veranda

veranda modelleri

veranda dekorasyonu

veranda dekorasyonları

veranda dekorasyon modelleri

veranda resimleri

veranda dekorasyon örnekleri

veranda


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Veranda Dekorasyonu Nasıl Olmalı?