Alternatif Site Adreslerimiz:

Bahçe Masası Modelleri ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bahçesi olan bir ev, ailelerin en büyük hayallerinden biridir. Evinizin yaz aylarında en sevdiğiniz alanı olacak olan bahçeniz için, yepyeni mobilyalar ve aksesuar ürünleri tercih ederek, bahçe dekorasyonunuza yenilik kazandırın. Bahçe deyince ilk aklımıza gelen masa takımları ve aksesuarlar oluyor. Bahçe masası modelleri ve fiyatları, mobilya mağazalarının koleksiyonları ve ürün gruplarına göre değişiklik gösteriyor. Büyük hasır mobilyaların yanı sıra, renkli ve ahşap masa takımları ile de bahçenizi renklendirebilirsiniz.

bahçe masası takımı ve fiyatları

Tepe Home mağazalarında, sezonun en trendleri ve tarzınıza hitap eden modellerini bir arada bulabilirsiniz. Ev dekorasyonu ve bahçe dekorasyonu ürünleri ile kalbimizi fetheden Tepe Home, şık ve farklı bahçe masası modelleri ve fiyatları ile farklı bütçelere hitap ediyor. Ayrıca kaliteli ve şık bir bahçe mobilyası arayışı içindeyseniz, Mudo Collection mağazalarını mutlaka ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle country tarzı bahçe mobilyaları ile tarzınıza uygun modeli mutlaka bulacağınız Mudo mağazalarında, sezonun en güzel takımları bir arada bulunuyor. Özellikle 60 ve 70’lerin tarzını yansıtan Mudo bahçe mobilyaları, modellere göre fiyatlarda da değişiklik gösteriyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Bahçe masası modelleri ve fiyatları, uygun rakamlara yapı marketlerdeki yerini de alıyor. Mobilya ve dekorasyon alışverişi deyince ilk aklımıza gelen isimlerden biri olan Ikea mağazalarında, her bütçeye uygun mobilyalar bulmak mümkün. Siz de bahçe masanızı hem uygun fiyata hem de kaliteli bir modelle satın almak istiyorsanız, IKEA, Koçtaş ve Tekzen gibi yapı marketleri ziyaret edebilirsiniz.

Bizim araştırmamıza göre bu seneki bahçe masası modelleri ve takımları 450 TL'den başlayarak 3000 TL'ye kadar değişen fiyat aralıklarına sahip. Ama siz yine araştırmalara devam edebilir, en uygun fiyatlı takımı seçebilirsiniz.

bahçe masası modelleri

bahçe masası modelleri ve fiyatları

beyaz bahçe masası modelleri

bahçe masası fiyatları

bahçe masaları

bahçe masaları fiyatları

bahçe masası ve mobilyaları

bahçe masaları ve fiyatları

şemsiyeli bahçe masası modelleri


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Bahçe Masası Modelleri ve Fiyatları