Alternatif Site Adreslerimiz:

IKEA Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Yaz gecelerinin keyif dolu dakikalarına ,bahçenizde vakit geçirerek ulaşıcaksınız.Ikea bahçe mobilyaları bu sene yaza damgasını vurucak.Oldukça uygun fiyatlara alıcıya ulaşan Bahçe mobilyaları, çeşit çeşit ürün modelleri ile seçiminizi daha zor hale getirecek.Tüm bahçe dekorasyonu ihtiyaçlarınızı Ikea bahçe ürünleri ile karşılayabilirsiniz.Bahçe mobilyaları , bahçe aksesuarları ikea mağazalarında...

Ikea bahçe mobilyaları ve fiyatlarını inceleyerek fikir sahibi olun.

ikea bahçe mobilyaları ve fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 Ikea Bollö katlanabilir masa 69,95 TL , katlanabilir sandalye ise 59,95 TL.Bu bahçe mobilyalarını çok rahat saklayabilirsiniz.Hem kullanışlı bir alan sunucak hemde ufak yapısı size yer kazandırıcak.

ikea bahçe mobilyaları ve fiyatları

Ikea ahşap bahçe mobilyaları düşündüğünüz fiyatlarında altında... ikea kolçaklı sandayle 149 TL ile size sunuluyor.Masif akasyanın ürünü mobilyalar çok şık aynı zamanda çok  kullanışlı.Masa,sandalye,servis masaları ve şezlong ile de ürün çeşitliliği arttırılmış.

ikea bahçe mobilyaları ve fiyatları

Ikea Tullerö masa seti , masif akasya 349 TL ile bahçelerinizde.Bu set  bir adet masa , iki adet sandalye ve bir banktan oluşmaktadır.

ikea bahçe mobilyaları

Ikea keyifli zamanların yanı sıra sizi rahatlatıcak uzanma koltuğu ile de karşınıza çıkıyor.329 TL olan bu ürün günün yorgunluğunu üzerinizden alıcak.

ikea bahçe mobilyaları

Ikea ufak masa 99 TL , koltuk ise 279 TL , tabure de 99 TL.

Bahçe,teras hatta balkonları ikea yaz mobilyaları ile şenlendirin.Birçok ürünü bünyesinde barındıran Ikea,bahçe mobilyalarında da  size çok çeşit sunuyor.Her zevke hitap eden bu ürünler , sizin de tercihiniz.


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon IKEA Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları