Alternatif Site Adreslerimiz:

Bahçe Dizaynı

Sponsorlu Bağlantılar

 

Kış ayları boyunca bakımsız kalan ve kullanılmayan bahçelerimiz yaz aylarının gelmesi ile tekrar ön plana çıktı. Ailelerimizle eğlenerek vakit geçirebileceğimiz, dostlarımızla yemekler yiyebileceğimiz ya da çocuklarımızın neşe içerisinde oyun oynadıklarını izleyerek mutlu olabileceğimiz bahçelerimizin dekorasyonuna ve şıklığına en az evimizin dekorasyonu kadar özen göstermeliyiz. Doğru dekore edildiğinde aileniz ve dostlarınız için keyifli bir hale dönüşecek bahçelerinizde birbirinden güzel anılar biriktirmek ve çocuklarınızı huzur içerisinde büyütmek istiyorsanız bahçe dizaynı yapmadan önce ayrıntılı bir araştırmaya başlamalı ve bahçe dekorasyonu hakkında toplayabildiğiniz kadar bilgi toplamalısınız.

Özellikle geniş bahçelere sahip olunan evlerde bahçe dizaynı çok daha keyifli olacaktır. Birbirinden güzel oturma takımları, şezlonglar ya da salıncaklarla eğlenceli bir hale getirebileceğiniz bahçelerinizde aynı zamanda yorgunluğunuzu ve stresinizi atabileceğiniz bir bölüm de oluşturmalısınız. Birbirinden güzel bitkiler ile renklendireceğiniz bahçeleriniz hem görsel anlamda daha kaliteli bir hale gelecek hem de sizin için zaman geçirmesi çok daha keyifli bir hal alacaktır. Birbirinden farklı boyutlarda ve şekillerde seçeceğiniz taşlar ile bu iki bölüm arasındaki bağlantıyı sağlamanız hem çok daha kullanışlı hem de çok daha şık bir bahçeye sahip olmanızı kolaylaştıracaktır.

bahçe dizayn modelleri

Sponsorlu Bağlantılar

Bitki yetiştirebileceğiniz kadar geniş bahçelere sahip değilseniz elinizde olan alanı en iyi şekilde değerlendirmek için bahçe mobilyalarına yönelmelisiniz. Kalabalık sofralar kurabileceğiniz ve keyif içerisinde zaman geçireceğiniz bir bahçe dizaynı yapmak istiyorsanız, ahşap geniş bir masa ve bu masanın iki yanına yerleştirebileceğiniz banklar ile bahçelerinizi renklendirmelisiniz. Masanızın etrafına yerleştirebileceğiniz dekoratif lambalar bu alanı çok daha şık bir hale getirecek ve samimi bir ortam elde etmenizi sağlayacaktır.

bahçe dizaynı

örnek bahçe dizaynı

farklı bahçe dizaynı

bahçe dizaynı örnekleri

şık bahçe dizaynı

en güzel bahçe dizaynı

güzel bahçe dizaynı

bahçe dizayn

gösterişli bahçe dizaynı

bahçe dizayn modeli


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Bahçe Dizaynı