Alternatif Site Adreslerimiz:

Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

 

Bahçenizde , terasınızda eşşiz bir keyif Koçtaş bahçe mobilyaları ile yaşanır.Koçtaş , bol çeşide sahip olan bahçe mobilyaları ile karşınıza çıkıyor.Her bütçeye ,zevke ve alana uygun olarak tasarlanmış bu ürünler bahçenizde uzun vakitler geçirmenizi sağlayacak.Tropikal bir havadan esintiler , uzakdoğunun dinginliği , eşsiz sadelik ve modernlik   Koçtaş bahçe mobilyaları modellerine işlemiş.

Koçtaş bahçe mobilyalarını isterseniz tek tek  , isterseniz set halinde alabilirsiniz.Tüm ihtiyaçlarınızı giderecek ürün dağarcığına sahip olan Koçtaş , bahçe mobilyaları ile dikkatları üzerine topluyor.

Size tanıtacağımız Koçtaş bahçe mobilyaları ve fiyatlarını inceleyin. Bahçe dekorasyonu artık sizin elinizde...

Sponsorlu Bağlantılar

Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları

Yukarıda gördüğünüz bahçe mobilyası seti , Koçtaş'ın Blooma Marina adlı ürünüdür.Set fiyatı 690 TL'dir.Okaliptus ağacından üretilmiş olan bu bahçe mobilyası seti : bahçenize , balkonunuza, terasınıza son derece tropik bir hava katıcak.Bu ürün iki adet tekli koltuk,bir adet ikili bank,bir adet sehpa ve minderleri ile birlikte teslim edilmektedir.

koçtaş bahçe mobilyaları

Klasik severlere daha çok hitap eden Blooma Morocco , 399 TL  gibi bir fiyata bahçelerinizde yerini alabilir.Bambu ağacından üretilmiş olan bu Koçtaş bahçe mobilyası, konforu evinizin bahçesine taşıyacak.Resimde görülen minderlerde ürün fiyatına dahildir.1 tane ikili minderli kanepe ve 2 tane tekli koltuk ile set oluşmaktadır.

koçtaş bahçe mobilyaları

Okaliptus ağacından üretilen Blooma Saigon bahçe mobilyası seti 899 TL ile kullanıcıya ulaşmakta.Eşsiz sade ve minimalist yapısı ile göz alıcı bir ürün.Koçtaş Blooma Saigon bahçe mobilyası : bir adet ikili kapane , iki adet tekli koltuk ve bir adet dikdörtgen sehpadan oluşmakta.Her tarza hitap eden bir ürün şık ve çok zarif bir tasarıma sahip.

koçtaş bahçe mobilyaları ve fiyatları

Bahçe mobilyası setlerinden olan Blooma Rirchmond fiyatı 990 TL.Bu üründe okaliptus ağacından üretilmiştir.Ayrıca FSC sertifikalı bir üründür.

Koçtaş bahçe mobilyaları setlerini incelediniz, bir kaç tanede tek satın alabileceğiniz ürünlere bakalım. 

koçtaş bahçe mobilyaları

Ürün fiyatı : 59 TL

koçtaş bahçe mobilyaları

Ürün fiyatı : 439 TL

koçtaş bahçe mobilyaları

Ürün fiyatı : 119 TL

 


Facebook üzerinden takip et!
Buradasınız: Ana Sayfa Bahçe Dekorasyon Koçtaş Bahçe Mobilyaları ve Fiyatları